Ціна тату - Київ. Вартість татуювання в Києві.

Вартість татуювання в Києві?
Як дізнатися вартість татуювання?
Від яких чинників залежать ціни на тату?

 

Перший чинник, що впливає на ціну татуювання - вибір майстра.


Чим досвідченіший тату-майстер, тим дорожча його робота. Отже, одне і теж татуювання різні майстри оцінять по-своєму, адже оцінюється перш за все складність виконання татуювання і те, як якісно майстер зможе Вашу ідею втілити в реальність. Одні майстри вже декілька років роблять красиві татуювання в стилі "Реалізм" і "3D тату". За майстерність, роки практики і якісний результат ціна буде вища. Інші майстри тільки починають "творити" і працюють над самовдосконаленням. У них, відповідно, ціни на татуювання трохи менше. Також на ціну впливає "людський чинник"... - якщо майстер у хорошому настрої (початок робочого дня) або дуже хоче зробити цікаве татуювання, то він може добре поступитися в ціні.
Дізнавшись вартість свого майбутнього татуювання у професійного майстра (майстрів) іноді виникає дилема: робити тату у досвідченого майстра, якісно, за відповідною ціною, або все ж таки варто продзвонити ще декілька номерів і знайти, де дешевше. Слідуючи такому правилу, обов'язково знайдете "майстра", який Вам запропонує зробити "тату дешево", але потім не засмучуйтеся, якщо буде соромно таке татуювання показувати...
Роблячи татуювання у наших досвідчених майстрів, Вам не потрібно переживати з приводу якості майбутнього татуювання і не доведеться переплачувати, оскільки у нас хороше співвідношення Якості і Ціни на татуювання.
Якщо Ви живете далеко від Києва і робитимете татуювання не в нашому салоні, то прислухайтеся до наступної поради:
Підходьте до вибору майстра серйозніше, ніж до вибору татуювання. Буває так, що молодий майстер зацікавить Вас "яскравим" дипломом на стіні, чарівною усмішкою, при всьому цьому невеликою ціною на свої послуги. Все це добре, але головне - що майстер уміє! Найважливіше - це його професійний досвід і художні можливості, які і будуть відображені на Вашій шкірі. При виборі майстра в першу чергу враховуйте це, а також зверніть увагу в яких умовах Вам робитимуть татуювання, і за якою ціною. Якщо ж Ви помилилися з вибором майстра, і татуювання вийшло не таке, як Вам хочеться, не хвилюйтеся, приїжджайте до нас - виправлятимемо! У нашому салоні атмосфера, що розташовує, і перевірені майстри, які професійно займаються тату-мистецтвом декілька років! Вони порадять, як краще все виправити, зроблять якісний "коверап". ("cover up" - перекриття старих і неякісних татуювань).

Вибір тату-майстра у якого Ви робитимете татуювання - це дуже важливий момент, але вартість тату від цього може і не сильно зміниться... Завжди і дуже вагомо, на ціну впливає складність татуювання.
 

Другий і найзначніший чинник, від якого залежить вартість татуювання - це її складність!


Є декілька видів складності: від простого чорно-білого узору в стилі "Tribal", до кольорових "картин" із складними тіньовими переходами, що додають об'ємність зображенню. Наприклад, в складному стилі "Realism" ("Реалізм") або близькі до цього стилю татуювання роблять не в кожному Київському салоні, тому, що майстра, який візьметься за виконання такого замовлення, ще потрібно пошукати..., і на таке татуювання буде витрачено набагато більше часу, ніж на роботу такого ж розміру, але меншої складності. Тому і вартість татуювання буде тим вище, чим складніше тату-малюнок і реалістичніше (красивіше) повинен бути результат. По телефону зрозуміти рівень складності майбутньої роботи, не бачивши того, що ви хочете, достатньо важко і не професійно. Приходьте на консультацію до майстра, і Ви одержите вичерпну інформацію про тату і точну ціну! Також при зустрічі з майстром Ви зможете подивитися його роботи (портфоліо майстра), перш ніж він почне виконувати ваше замовлення. Портфоліо - це свого роду гарантія, що Вам робитиме роботу справжній Майстер, а не практикант. Крім того, навіть у досвідченого майстра є свій унікальний "стиль" малювання, що також важливо. У нашому салоні досвідчені майстри, які можуть підтвердити свою майстерність фотографіями зроблених робіт.
Портфоліо робіт наших майстрів можна подивитися тут…
Якщо портфоліо Вам до душі, залишилося обговорити розмір майбутнього татуювання.
 

Третій чинник, від якого залежить ціна татуювання - розмір (площа).


Прийнято вважати, що вартість татуювань залежить перш за все від розміру, точніше сказати її площі. На справді ж, це другорядний чинник, що впливає на ціну.
В основному так (за площею) прийнято оцінювати тільки середні за розміром і не дуже складні татуювання. Розраховується таким чином: передбачувана висота татуювання помножується на приблизну довжину, і отриманий результат помножується на ціну за 1 см.кв. Навіть прийнято обговорювати вартість татуювання прирівнюючи її до пачки цигарок - приблизно 50 кв.см. (2 пачки - до 100 кв.см) або з коробкою сірників - близько 20 см.кв. І навіть при такому самостійному розрахунку (не враховуючи художню складність) Ви одержите не точну вартість, а орієнтовну, яка при обговоренні з майстром, може опинитися значно нижче, а при складному татуюванні , як правило, вище. Чим більший розмір татуювання, тим дешевша вартість квадратного сантиметра, хоча знову ж таки важливий момент - складність татуювання.

Великі татуювання оплачуються посеансово. Якщо татуювання за площею дуже велике (наприклад, на всю спину або руку), то весь об'єм роботи розбивається на сеанси по 3-5 годин, і вартість тату в такому разі розраховується виходячи від кількості витраченого часу - діє погодинна оплата. Іноді обговорюється вся вартість відразу, і ця сума розбивається на кількість сеансів. У нашому салоні на великі замовлення робляться хороші знижки!

Написи і Мініатюрні тату (з кропітким промальовуванням дрібних деталей) не оцінюються за розміром, а тільки по складності - ціна договірна, але не нижче, ніж "start price" (мінімальна вартість замовлення), яка є в кожному салоні.
 

Четвертий чинник, який може вплинути на ціну: колірна гамма, місце розташування тату і ін.


Кількість кольорів, місце для татуювання, анестезія і інші нюанси, що трохи впливають на вартість, обговорюються перед початком роботи.

Тільки прийшовши на консультацію, і обговоривши все з майстром, можливо дізнатися точну вартість всієї роботи.
У нас консультації безкоштовні - по запису. Орієнтовні ціни в розділі «Вартість»

P.S. І в заключення важлива порада: Татуювання - це назавжди, тому не шукайте, де роблять в "домашніх" умовах "дешевше" і "абияк", а знайдіть салон, де якісно і доступно! ...а втім, якщо ви прочитали цей текст, означає -Ви вже знайшли те, що шукали! Дзвоніть і приходьте в наш салон - у нас хороші майстри, приємна атмосфера, індивідуальний підхід до кожного клієнта і завжди оптимальне співвідношення ціна-якість!

 


 

ПОДЗВОНИТИ

ЯКЩО Є ЩЕ ПИТАННЯ - ТУТ ВЖЕ Є ВІДПОВІДІ!