Кращий спосіб позбавитися шрамів - приховати шрами татуюванням.

Кращий спосіб позбавитися шрамів - приховати шрами татуюванням!

скрыть шрам кесерево

Операції і травми часто залишають на тілі непривабливі сліди у вигляді шрамів або рубців. Часто методики, що пропонують позбавитися їх, малоефективні. Особливо це стосується довгих післяопераційних рубців. Позбавитися їх неможливо... Та і чи потрібно? Можливо, краще перетворити їх на неповторну прикрасу? Адже салони тату пропонують відмінний шанс зробити дефекти шкіри не тільки непомітними, але і красивими, завдяки нанесенню на шрам татуювання. Якщо ви активні, життєрадісні і до будь-якого питання підходите з розумною часткою позитиву і творчості, то цей варіант - саме для Вас!

тату на шрам фото Що таке сучасне татуювання? Це можливість заявити про себе, як про індивідуальність, підкреслити свою життєву позицію і власне бачення миру. Натільні образи - не просто декоративні елементи, - вони відображають особливості мислення людини. Креативний живопис на шкірі виділить Вас з натовпу.

Зображення можуть бути абсолютно різними: від підкреслено жіночних, витончених і шалено сексуальних до грубих, нарочито недбалих малюнків, яким віддають переваги чоловіки.
Для маскування посттравматичних рубців, майстри розробляють ескізи татуювань-секреток. Татуювання на шрамах відмінно виглядають і, головне, дозволяють забути про шрам, що так довго псував лінію,наприклад, живота. Таким чином, помітний дефект перетворюється на естетичну прикрасу.
Робота над шрамами вимагає від майстра граничної уважності і творчого підходу, адже форма рубця, особливості комплекції його володаря, сприйнятливість шкіри - індивідуальні. Для Вас буде розроблений неповторний оригінальний ескіз, що враховує всі нюанси. Тобто такого татуювання як у Вас, не буде більше ні у кого!

скрыть шрамы рубцы татуировкойЯкщо Ви вірите у дію символічних образів, можете підібрати ієрогліфи, містичні символи або їх поєднання, які закодують в зображенні ваші мрії і зафіксують їх на тілі. Хіба можна підібрати дієвіший спосіб самостійного управління майбутнім? Навряд чи...

Ваша любов така величезна, що Ви хочете утримати це відчуття? Або ж хочете подарувати коханій, близькій людині все своє тіло у прямому розумінні цього слова? Підберіть малюнок, який, на вашу думку, є символом цього всеосяжного відчуття: ім'я коханого, серце, квітка або музичний інструмент - і нанесіть на шкіру перед Днем Святого Валентина. Так Ви приховаєте ваду і зробите такий подарунок дорогій людині, на який зважиться далеко не кожен. Не сумнівайтеся - це буде гідно оцінено.

B тому випадку, якщо Ви вже точно знаєте, який конкретний малюнок хочете нанести на шкіру, то, збираючись в салон, захопіть з собою ескіз (фото-приклад). Обов'язково обговоріть всі деталі з майстром, - можливо, особливості рубця зажадають деякого змінення зображення. Якщо ж Ви поки оформили саму ідею, але не підібрали форму реалізації образу,- то надайте це художнику. Разом Ви обов'язково виберете ідеальний для Вас варіант.

Пам'ятайте про деякі нюанси! Нанесення татуювання допустимо тільки на шрам, що повністю зажив. Для відновлення шкіри в місці розрізу необхідно декілька місяців або, навіть, не менше півроку. Чим більше пройшло часу, тим краще.

Відкиньте всі сумніви, і приходьте в тату-салон з упевненістю в тому, що отруюючий життя рубець стане прекрасним малюнком. Вам більше немає чого буде ховати тіло від чужих очей! Відкрийте світу свою нову красу!