Тату-навчання в Києві! Курси татуювання - індивідуальне навчання тату

Тату-навчання в Києві! Курси мистецтва татуювання! Індивідуальне навчання татуюванню м. Київ

Курси "Художнє татуювання" тимчасово не проводимо!


Головне завдання даного курсу полягає в освоєнні навиків татуювання, відпрацюванні базових технічних прийомів нанесення контурів малюнка, відтіненні, колористиці, безпомилковій роботі і грамотній коректній роботі з клієнтом. Багаторічний досвід роботи ми передамо Вам і познайомимо Вас з екзотичним мистецтвом прикраси людського тіла.

Заняття проходять індивідуально.

Програма включає 12 занять, кожне з яких присвячене певному етапові в навчанні

1-е Лекція ознайомлення з різними видами устаткування, правила обробки, дезинфекції і стерилізації інструментарію, технічні і художні прийоми, правила підготовки і утилізації одноразових голок.

2-е і 3-є практичні заняття направлені на освоєння техніки контурування, плюс знайомство з елементами перенесення малюнка на тіло.

4-е і 5-є практичні заняття присвячені роботі на моделі з метою освоєння техніки закрашення і адаптації до інструменту.

6-і і 7-і практичні заняття -- самостійне виконання малюнка

8-і і 9-і практичні заняття - робота з кольором, правила і прийоми виконання повнокольорового татуювання, використання багатоетапності для досягнення якнайкращих результатів.

10-і і 11-і практичні заняття - виконання складного кольорового татуювання з використанням відтінків і розтушовувань.

12-е заняття - дипломна робота, підбиття підсумків, обговорення з викладачем помилок і недоліків в роботі на останньому етапі. 

При необхідності, курс занять може бути продовжений або вкорочений, всі нюанси обговорюються в приватному порядку. Вартість додаткового заняття платне.