Ціни на тату - Київ. Вартість тату у Києві - скільки коштує татуювання.

Ціни на тату у Києві

• Вартість татуювання обговорюється під час особистої консультації в салоні і залежить від тату-майстра (кожен майстер розраховує вартість роботи індивідуально) і складності татуювання! Також на вартість впливає і розмір татуювання, АЛЕ не завжди, - чим тату більше розміром, тим воно дорожче... Часто мініатюрне татуювання з ювелірним промальовуванням дрібних деталей складніше у виконанні, і воно дорожче ніж аналогічна робота більшого розміру. Складність роботи і передбачуваний витрачений час заздалегідь обговорюється з майстром на консультації, і лише після обліку всіх цих моментів обговорюється ціна і час прийому!

• Якщо робота займає більше години, то вартість її буде приблизно 1000 грн за годину роботи майстра. Вартість «денного сеансу» 5-6 тис.грн.

• Великі або складні роботи (портрет, реалізм і т.д.) оплачуються погодинно або відразу обговорюється орієнтовний бюджет за всю роботу.

• Написи і Мініатюрні тату (з кропітким промальовуванням дрібних деталей) оцінюються не за розміром, а тільки по складності - ціна договірна, але не нижче, ніж мінімальна вартість замовлення...

• Мінімальне замовлення на татуювання в нашому салоні 800грн.

• Якщо на консультації Ви вирішили забронювати час для сеансу - треба залишити передоплату (депозит) 500-1000грн. для резервування кабінету. Якщо не виходить прийти по запису або передумаєте робити татуювання, то обов'язково попереджайте нас про це за два дні (48 годин), і адміністратор без проблем перенесе запис на інший час, або передоплата повертається в повному об'ємі.

Рекомендуємо прочитати детальніше про чинники, що впливають на ціну татуювання, що важливо врахувати при виборі тату-майстра (салону), а також корисні поради та іншу необхідну інформацію про тату. Докладніше...

ПОДЗВОНИТИ

ЯКЩО Є ЩЕ ПИТАННЯ - ТУТ ВЖЕ Є ВІДПОВІДІ!

 

 

• Лазерне видалення татуажа: вартість від 400грн. за сеанс. Точну вартість і приблизну кількість сеансів можна дізнатися тільки після огляду зони татуажа. Докладніше про лазерне видалення (про лазер) написано тут...

• Лазерне видалення татуювань - ціна призначається фахівцем на прийомі, а не адміністратором по телефону. Приблизну кількість всіх сеансів можна визначити тільки після двох-трьох сеансів видалення. Видалення невеликих тату (декілька імпульсів) - 250 грн.
Докладніше про лазерне видалення (про лазер) написано тут...

У нас найкраща ціна в Києві по виведенню середніх і великих татуювань!

Орієнтовна вартість сеансу видалення татуювання лазером (точну ціну призначає фахівець на огляді):
- видалення татуювання розміром до 10 квадратних сантиметрів (см.кв.) - 400 грн. за сеанс;
- татуювання розміром близько 20-50 см.кв. (наприклад, 5х5 або 6х8) - 400-700 гривень за сеанс;
- тату розміром близько 60-100 см.кв. (наприклад, 10х7 або 19х5) - від 700-900грн., можливі знижки;
- татуювання розміром від 100 см.кв. розраховуються тільки на консультації в салоні по таблиці знижок: чим більше тату - тим дешевша вартість за 1 см. Додаткова знижка дається на видалення татуювань складної форми або за наявності в ній "чистих" (не закрашених) зон.

Ціни на тату навчання і інші види послуг

Навчання мистецтву татуювання - зараз не приводимо!

Тату-інструмент, фарби і голки - не продаємо.

Пірсинг і татуаж - не робимо.

 

ПОДЗВОНИТИ

ЯКЩО Є ЩЕ ПИТАННЯ - ТУТ ВЖЕ Є ВІДПОВІДІ!