Видалення татуювань в Києві

Видалення татуювань в Києві

Вирішили видалити татуювання або татуаж? - Багато хто подумує про те, щоб вивести тату.
Хтось вирішує видалити татуювання через багато років, комусь захотілося видалити його практично відразу, хтось же вважав, що татуювання неможливо вивести без залишеного шраму, і тому навіть і не думав про видалення татуювань лазером. Найпоширенішим мотивом для видалення татуювання є те, що воно набридає з роками або ж спочатку не подобалося, бо було нанесене "невдало". Також часто виводять армійські або тюремні наколки. Зустрічаються люди, для яких татуювання - перешкода в кар'єрі або просто вважає його несолідною.

Багато хто упевнений, що виведення татуювань залишає рубець або опіковий шрам на місці видаленого татуювання. Це дійсно був вірогідний результат до недавнього часу. Адже для виведення татуювань було випробувано безліч способів, які ґрунтувалися на простому принципі - видалення ділянок шкіри, де нанесене татуювання. Для цього застосовувалися кислоти, дермабразія, різні хірургічні посічення, кріохірургія, а також інфрачервона коагуляція. Виведення тату такими методами часто приводили до появи рубців, які деколи бувають ще неестетичнішими, ніж саме татуювання.
Сьогодні лазерне виведення татуювань - більш довершений метод, як з погляду технології, так і косметології. Якщо Ваше татуювання не було відомим, то воно так і залишиться в забутті. Сучасні технології дають можливість виправити помилки минулого і позбавитися непотрібного натільного малюнка або перманентного макіяжу. лазер для видалення татуювань в Києві

Нами пропонується новітній метод видалення татуювань, а також татуажа (перманентного макіяжу). Даний сучасний метод дозволяє видалити татуювання будь-якої складності без рубців і шрамів. Заснована методика на принципі Q-Switch неодимового лазера, який дає можливість видалити тату або перманентний макіяж без травмування шкірного покриву. На сьогодні цей лазер - найкращий і універсальний метод виведення татуювань і татуажа в Києві. Такий вид лазера по своїй багатофункціональності перевершує практично всі відомі апарати, призначені для косметології і дерматології.

Після виконання даної процедури татуювання або татуаж зникає поступово (впродовж декількох місяців), із зменшенням контрасту, поки не відбудеться повне, або практично повне зникнення. Даний процес виведення розбивається МІНІМУМ на 3-6 сеансів і продовжується від 4 до 12 місяців (залежить він від розміру тату і типу фарбника, яким було зроблено татуювання). Видалити татуювання за мінімальні терміни просто неможливо. Якщо Вам пропонують на іншому лазерному апараті швидкий результат виведення татуювання (татуажа) без рубців, то вам говорять неправду. Інші лазерні апарати можуть залишити слід схожий на шрам, але даний апарат на основі неодимового лазера освітлює татуювання тільки за декілька сеансів і рубців не залишає.

видалення тату лазером КиєвВикористовуваним апаратом встановлюється певна довжина хвилі і частота імпульсу, які надають мінімальну дію на зовнішній покрив шкіри, і руйнують тільки гранули фарбника, що розташовуються в епідермальному і дермальному шарах. Гранули фарбника розпадаються на мікро-фрагменти і поступово виводяться лімфою з підшкірного шару впродовж декількох тижнів. Тобто татуювання яснішає не відразу після сеансу, а поступово (приблизно 4-8 тижнів). Потім потрібен наступний сеанс, після якого татуювання знову саме зникатиме впродовж 1-2 місяців.

Якщо Ви звернетесь з проблемою до нас, то зробите дійсно правильний вибір!

Перше: Ви зможете без шрамів позбавитися проблем, які були пов'язані з тату.

Друге: Ви одержите задоволення не тільки від отриманого результату, але також від того, що Вам доведеться витратити мінімум засобів дякуючи гнучкій системі оплати... Від розміру татуювання залежить ціна його видалення - чим більше татуювання, тим пропорційно зменшується вартість процедури виведення!

Приходьте до нас, і наші фахівці за допомогою новітнього лазера виведуть обридлі Вам татуювання або ж перманентний макіяж, не залишивши шраму або рубця!

Подивитися приблизну вартість Записатися на сеанс до фахівця...