Виправити татуювання, перекрити татуювання, зробити якісний Коверап в Києві.

Виправити татуювання, перекрити татуювання, зробити якісний Коверап в Києві.


перекрити татуювання Києв Виправлення татуювань, перекриття і реставрація тату - спеціальні процедури, що повністю міняють зовнішній вигляд татуювань, і тому вимагають від майстрів належного досвіду і художньої майстерності! Перекриття тату або виправлення татуювання, що іменується Ковер-ап (з англ. Cover-up - приховувати, перекривати) - метод нанесення малюнка, коли нове зображення накладається на старе, змінюючи його до невпізнання. Виправляючи натільні малюнки, художники затушовують окремі елементи тілесною або чорною фарбою (часто освітлюють пігмент лазером) і набивають поверх нове зображення.

Реставрація або корекція - процедура, що передбачає тільки наведення старих ліній, які посвітлішали, і, при необхідності, додавання нових елементів, тіньових переходів і підведення білою фарбою - для поліпшення зовнішнього вигляду татуювання в цілому.

У тих випадках, коли татуювання зроблене неякісно у непрофесійного майстра (у армії або в місцях позбавлення волі), або просто зображення вже більше не подобається - фахівці роблять "Коверап" (перекривають таке тату повністю). Татуювання при цьому не наводиться, а просто перекривається іншим малюнком. Досвідчений майстер може змінити зовнішній вигляд малюнка так, як Ви побажаєте. По суті, Ви одержите абсолютно нове зображення, не набагато (або набагато) більшого розміру.

Якщо зробили непривабливе татуювання, то його якісне виправлення (коверап, перекриття новим малюнком) у хорошого майстра буде правильним рішенням!

Виправити тату КиєвАле буває так, що людина назавжди хоче позбавитися татуювання, сприймаючи його як помилку молодості. Тоді вихід один - звести татуювання. Майте на увазі - це не дуже просто. Традиційні способи дорогі, вимагають часу і незвичайного терпіння. При цьому червоні або зелені елементи можуть не зникнути повністю, і залишаться помітними.

Сучасні методики пропонують ефективну процедуру: лазерне видалення. Під впливом неодимового лазера фарба не випалюється, залишаючи шрам, а руйнуються тільки гранули фарбувального пігменту і поступово виводяться з підшкірного шару лімфою. Таке зведення малюнка припускає мінімум 4-6 сеансів, проте результат того вартий: татуювання впродовж декількох місяців поступово зникає. Докладніше про виведення татуювань написано Тут... Єдиний недолік - дорожнеча методу. Отже, добре подумайте, перш ніж звернутись до натільного живопису (під віянням швидкоплинного бажання, або роблячи тату у майстра "аматора"), адже позбавлення від татуювання - дороге задоволення.

Звертайтеся в наш салон, якщо вирішили позбавиться неякісного татуювання!