10 МІФІВ ПРО ТАТУ

Татуювання в останні роки стали неймовірно популярними і в нашій, і в інших країнах. Навколо цієї теми ходить безліч розмов, тому виникло і безліч міфів. Велика кількість людей досить скептично і з недовірою ставляться до татуювань, тому і пускають нехороші розмови про них. Але дуже часто вони бувають неправі і поширюють просто чутки і міфи.

  • Міф 1: зробити татуювання — дуже боляче!
   Питання про біль під час процесу набивання татуювання складніший. Все залежить від так званого больового порогу кожної людини. Також це залежить і від місця, яке ви вибрали для свого малюнка. На кожній ділянці Вашого тіла біль буде різна. Для деяких цей процес нагадує, як-ніби жалить оса, дряпає кішка, опік або просто неприємні відчуття. Ще одна примітка для тих, хто все-таки твердо вирішив зробити татуювання, біль триватиме недовго. А татуювання прикрашати Вас буде завжди!
  • Міф 2: можна втратити багато крові від набивання тату.
   Правда в тому, що під час набивання крові зазвичай практично немає! Кров може йти вже під час зафарбовування татуювання, і то ненадовго. Коли робота буде вже закінчена, ні крові, ні навіть болю зовсім не залишиться.
  • Міф 3: тату майстра — похмурі і грубі особистості.
   Такий міф просто безглуздий. Майстри, так само як і всі люди, можуть змінювати свій настрій в залежності від життєвих ситуацій і моментів.
  • Міф 4: татуювання – це занадто дорого.
   Суб’єктивна думка. Адже те, що дорого для мене, може бути зовсім дріб’язкової сумою для Вас! Ще один дуже важливий нюанс — татуювання Ви робите один раз в житті і назавжди. Відповідно і платите за неї теж один тільки раз в житті!
  • Міф 5: люди з татуюваннями не можуть бути донорами крові.
   Дійсно, в деяких країнах так і є — законодавство не дозволяє займатися донорством людям з тату. Але в нашій країні це можливо, але вже через рік з дня її нанесення.
  • Міф 6: оточуючі цураються людей з тату.
   Це застаріла думка! Адже сьогодні практично кожен другий має на своєму тілі незмивний малюнок. У наші часи це стало скоріше модою, а не клеймом. Багато хто навіть вважає це мистецтвом!
  • Міф 7: зробивши одну, більше не зможеш зупинитися.
   Кожна людина сама для себе вирішує для чого і скільки тату йому потрібні. Адже кожна людина сама приймає такі рішення! Дійсно, після першого татуювання ви можете захотіти відразу ж зробити ще й ще.. Але з такою ж ймовірністю, ви можете більше ніколи про це навіть не задуматися.
  • Міф 8: кольорові татуювання робити болючіше.
   Швидше за все, така думка поширилася через те, що кольорову фарбу наносять вже на самому останньому етапі. У цей момент Ваша шкіра найбільш чутлива до будь-яких подразників. Від цього і здається, що це набагато болючіше. Правда в тому, що різниці між чорною і кольоровою татуюванням в болю немає.
  • Міф 9: після декількох років чорна татуювання обов’язково стане синьою!
   Можливо, це відгомони минулого. В роках так 60-х це дійсно було правдою. Але сьогодні, за часів сучасних технологій та обладнань, ця думка перетворилася просто на міф.
 • Міф 10: перекриття шрамів татуюваннями небезпечно або марно (тату не закріпитися)!
  Це дійсно може бути небезпечно або марно, тільки якщо Ви вирішили набити тату на свіжий шрам. Перед таким перекриттям повинен пройти мінімум рік після появи шраму. Іншої небезпеки для Вас в цьому випадку немає.