Неймовірна реальність 3D татуювань

Неймовірна реальність 3D татуювань
На сьогоднішній день одним з найбільш затребуваних стилей тату вважаються 3D татуювання. У них досить давня історія, ще корінні мешканці Південної Америки і деякі з африканських племен наносили їх на свої тіла. Але тоді ці тату виглядали досить примітивно. А ось в наші дні майстри татуажу за допомогою сучасних технологій змогли дати об’ємним малюнкам нове життя.

Так що, якщо ви не можете уявити себе без цієї прикраси, хочете ловити на собі захоплені погляди, та й взагалі, бажаєте стати власником чого-небудь надоригінального, сміливо вибирайте саме 3D дизайн для свого тату. Мотиви можуть бути абсолютно різними – від простих метеликів або павуків, до складних складових зображень, цілої системи, наприклад, нібито металевих деталей і трубок під розірваної шкірою. Головне, що реалістичність і об’ємність 3D татуювання зробить їх, безумовно, найяскравішою деталлю у вашому образі.

Такі малюнки можуть бути дуже маленькими, так і масштабними, що покривають значну площу. Найчастіше їх наносять на плечі, груди або спину, але і для інших частин тіла вони теж допустимі. Головне, щоб картинка виглядала гармонійно.

Об’ємність татуювання майстри досягають двома способами. Або ретельно промальовуючи тіні, і тоді якась футуристична Комаха (наприклад) на вашій шкірі буде виглядати так, ніби вона дійсно рухається, повзе. Або – за допомогою мікроін’єкцій, що піднімають ділянку тіла на невелику висоту, всього кілька міліметрів.

Тоді тіні і без промальовування, завдяки складному рельєфу, стають більш помітними і надають малюнку реалістичний ефект 3D. Найпопулярніший стиль для такого способу-готика, коли зображується щось лякаюче і неможливе, роздирає шкіру і проривається назовні. Звичайно, вразливі люди будуть вражені і навіть шоковані подібною картинкою, але хіба це зупинить любителя тату?

Єдина складність у всьому цьому – знайти справжнього професіонала в цьому мистецтві. Студій, де працюють майстри, які вміють правильно промальовувати затемнення або правильно зробити ін’єкції, поки мало. До того ж, складність роботи збільшується разом з площею, яку планується закрити татуюванням. І чим більший об’єкт на малюнку, тим більше вміння і розуміння художніх основ потрібно від майстра. Тому підходьте до вибору студії і вибору малюнка відповідально.