5 тату на удачу

5-tattoo-good-luck
Ще дуже давно, люди були впевнені, що існують якісь вищі сили, які впливають на життя людини і здатні її змінити. Поклоняючись своїм богам, кожен народ придумував собі амулети і талісмани, що уособлюють різні рослини і тварин. Люди вірили, що вони наділені магією вищих сил. Щоб ще ближче наблизитися до свого божества, люди почали малювати всілякі малюнки на своєму тілі. Саме так і почали з’являтися перші татуювання. Природно, перевага давалася малюнкам, що приносять удачу. Розглянемо 5 найкращих прикладів:

1. Жолудь

Здавна, Жолудь був символом багатства, безсмертя і сили. Люди набивали тату жолудя з метою захисту від підступності долі, щоб уберегтися від біди і нещасть.

2. Череп

Малюнок черепа в будь-яких звичаях має досить непрості і таємничі значення. Він позначав розум і життєві сили, мудрість. У давні часи, череп використовували, щоб відгородитися від злих сил і впливу нечистих сил, хвороб, зла. Деякі малюють череп, як нагадування про безсмертя людської душі.

3. Зірка

Зірки завжди сприймалися як речі, що постійно впливають на людське життя і долю. Здавна зірка була символом досконалості, чогось ідеального, недосяжного. Її малювали, як знак, одухотворений силами Всесвіту. Це могла бути і шести -, і семи -, і восьми -, і дев’ятиконечна зірка. Причому кожна з них несла свій сенс і значення. І досі вважається, що доля призначається і предраспологается по зірках.

4. Кадуцей

Цей малюнок був поширений в стародавньому світі – Греції, Римі, Японії. Це був символ миру, оберіг від хвороб, невдач, сварок і заздрості. В деяких релігіях його досі вважають такою собі межею між злом і добром, світлом і темрявою, смертю і життям.

5. Чотирьохлистна конюшина

Про чотирьохлистну конюшина часто можна прочитати в різних міфах. Вважається, що кожен лист несе своє значення і силу. Наприклад, такі чотири сили, як слава, багатство, любов і здоров’я. Також вважалося, що набивши тату конюшини, Ви закликаєте до себе любов або ж зміцнюєте вже наявні відносини або шлюб.

Якщо Вас зацікавила стаття, проконсультуватися і підібрати собі татуювання, яка обов’язково принесе Вам удачу і про яку Ви не будете шкодувати в майбутньому, можете в салоні Альянс! Професійні тату-майстри з радістю допоможуть вам у вашому виборі!