Абстрактне татуювання: особливості техніки і варіанти ескізів

Абстрактнt татуювання – яскравий малюнок, що приковує до себе погляди. Це варіант для сміливих рішучих хлопців і дівчат, які не бояться демонструвати свою індивідуальність. В основі таких малюнків – художній напрямок, протилежний реалізму і базується на зображенні предметів всупереч загальноприйнятим канонам малювання.

ЗМІСТ:

Абстракция тату

ІСТОРІЯ НАПРЯМКУ

Абстракціонізм як Художній напрямок зародився на початку 1910-х років. Його прабатьком вважається Василь Кандинський – російсько-французький художник. Цим стилем захоплювалися й інші відомі особистості: Каземир Малевич, Марк Ротко, Сем Френсіс.

Їх полотна об’єднані спільною ідеєю. На них немає реальних предметів, лише поєднання яскравих плям, смуг, геометричних фігур. При цьому в кожне зображення вкладено глибокий сенс. Саме цю концепцію і підтримують майстри.

ОСОБЛИВОСТІ НАПРЯМКУ

Абстракціонізм на тілі не дарма називають безпредметним мистецтвом. При підготовці майбутнього ескізу відкидають стандартне бачення оточуючих речей. Предмети реального світу не зображуються в звичному форматі. Замість них – окремі фігури, плями, смуги, точки. Всі ці деталі вплітаються в один сюжет, часто зрозумілий лише його автору.

Абстрактні татуювання мають ряд переваг перед усіма іншими напрямками.

 1. Актуальність. Геометрія ніколи не виходить з моди. Абстрактне зображення не набридне, його не доведеться зводити або перекривати.
 2. Універсальність. Абстрактні тату виконуються в монохромі і в кольорі. Можна підібрати брутальний варіант для чоловіків або ніжний для дівчат.
 3. Ефектність. Не важливо, чи закладений в малюнку глибокий сенс або це просто безладний набір фігур. Абстракція тату завжди виглядає стильно і яскраво.

Абстракция тату на руке

ДЕ РОЗМІСТИТИ ТАТУ

При нанесенні Абстракції керуються стандартними правилами.

 1. Об’ємний варіант вимагає великої рівної поверхні. Великі малюнки добре виглядають на спині, ефектні тату на плечі. Можна зробити яскраве тату на стегні, задіявши всю передню частину до коліна. Варіант для найсміливіших – тату рукав.
 2. Мініатюрні ескізи губляться на великій площі. Якщо розмір малюнка менше 5 см в діаметрі, краще вибирати маленькі зони. Добре виглядають міні-зображення на зап’ясті, на кисті, в зоні щиколотки. Оригінально виглядає тату на плечі з внутрішньої сторони або Абстракція на шиї.

Абстракция тату на спинеОб’ємний варіант вимагає великої рівної поверхні. Великі малюнки добре виглядають на спині, ефектні тату на плечі.

      3. Не варто задіяти місця, де шкіра часто розтягується, деформується. Наприклад, татуювання Абстракція, виконане на животі, вимагає постійного підтримування тіла у відмінній формі. А ось Абстракція на нозі або спині не деформуються з часом.
4. Ще одне обмеження – місця, які погано тримають пігмент. Такі зони біля пальців, долоні або ступні. Можна зробити невелике зображення біля долоні або ступні, але потрібно бути готовим, що фарба частково зітреться і потьмяніє з часом. Щоб повернути чіткість, буде потрібна корекція і, можливо, не одна!

Перш ніж зробити татуювання, потрібно роздрукувати остаточний ескіз, «приміряти його», приклавши до шкіри, зробити фото. Це допоможе визначитися з місцем нанесення.

Абстракция тату черно-белая

ВАРІАНТИ ЕСКІЗІВ

Стиль Абстракціонізм універсальний. Кожен зможе підібрати варіант для свого тіла. Натхнення можна черпати з полотен відомих художників. Багато людей переносять сюжет картини, що сподобалася на шкіру. Таке тату Абстракція для свого власника – своєрідна данина поваги творчості, демонстрація любові до мистецтва.

Альтернативний шлях – складання власного проекту. Для людини з хорошою фантазією і почуттям стилю це не складно, тим більше що строгих правил в напрямку абстракціонізму немає. Лінії і фігури можна поєднувати як завгодно.

Абстракция тату на плече

Рішення кольору

Для стилю тату Абстракціонізм характерні яскраві поєднання. Щоб не вивчати всі тонкощі теорії кольору, можна скористатися колом Іттена. Цей інструмент підкаже, як грамотно поєднувати відтінки в малюнку з абстрактним ефектом.

 1. Комплементарні кольори. Вони розташовані протилежно один одному. За цим принципом підбирають два відтінки.
 2. Тріада. Всередину кола вписують рівносторонній трикутник. Кожна його вершина покаже кольори, що поєднуються між собою.
 3. Аналогові кольори. Це 2-3 відтінки, розташовані поруч.
 4. Тетрада. Вибирають два кольори, що знаходяться через один один від одного. До кожного з них підбирають протилежний.

При підготовці проекту важливо не просто підібрати колірні акценти, а й врахувати глибину тону. Ідея тату для дівчат – виконати малюнок в одній гамі, граючи на відтінках одного кольору і доповнюючи ними класичний чорний.

Абстракция тату на боку

ІДЕЇ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ

Чоловіки можуть дати волю фантазії і висловити через натільний візерунок свій світогляд, ставлення до життя. Ефектно виглядають малюнки, де Геометричні фігури, штрихи і плями поєднуються з впізнаваними реальними предметами.

Варіанти для чоловіків і їх значення:

 • череп – швидкоплинність життя;
 • око – захист від недоброзичливців;
 • птах – мудрість;
 • вовк – вірність, захист сім’ї;
 • космос – прагнення до мрії.

Підійде будь-яке місце для нанесення. В інтернеті можна знайти багато тату на плечі фото, на шиї, спині, грудях.

Абстракция тату мужская

ВАРІАНТИ ДЛЯ ДІВЧАТ

Свіжа ідея для дівчат – поєднати абстракцію з технікою акварелі. Вийде ніжний акуратний малюнок. За основу сюжету можна брати рослинні елементи: квіти, листя, ліани. Можна відмовитися від реальних предметів і створити ніжну картинку, що нагадує кольоровий дим. Це хороший варіант для тату абстракції на руку.

Абстракция тату женская

УНІВЕРСАЛЬНІ СЮЖЕТИ

Роботи в стилі мінімалізм підійдуть кожному. Тонкі смуги і штрихи при необхідності легко заховати від сторонніх очей. Вони ефектно виглядають на зап’ясті, на кисті. Можна розмістити абстракцію на шиї або зробити акуратне тату на руці.

Ще одна ідея для абстракції на нозі, спині або руці – дитячий малюнок (коли зберігся власний або зроблений дитиною). Його також можна нанести на груди або виконати тату на передпліччя. Така картинка назавжди збереже теплі спогади і буде нести потаємний сенс.

Маленькі символи на зап’ясті, на кисті, на щиколотці або великі абстракції на нозі і спині виглядають свіжо і оригінально. Вони не схожі на вивірені до міліметра ескізи. Це скоріше мазки кисті художника, тільки замість полотна шкіра. Стиль Абстракціонізм популярний у творчих цінителів татуювань, що не ховають свою індивідуальність.

ПОДИВІТЬСЯ ГАЛЕРЕЮ З ФОТО-ПРИКЛАДАМИ ТАТУ АБСТРАКЦІЯ

Задайте вопрос - мы онлайн!