Значення татуювання пекло і рай

татуювання пекло і райДля багатьох людей татуювання — це не просто прикраса на шкірі, але і певний символ, покликаний нести важливе для свого власника значення. Тату може розповісти про характер людини, її переконання, інтереси, ставлення до життя і про багато іншого. Все залежить від того, як саме характеризувати конкретний малюнок на тілі. Ми розглянемо значення татуювання пекло і рай.

Тема протилежностей у всесвіті і в людській душі — ніколи не втратить свою актуальність. Де є зло, там є і добро; де ангели там і демони; якщо є рай, то десь є і пекло. Всередині кожного з нас є як доброчесні якості, так і негативні. Немає святих, а це означає, що натура людини подвійна. І тільки від поведінки і прийнятих рішень людини і залежить — чи можна її назвати доброю. Багато людей вірять, що після смерті душі потрапляють в рай або в пекло, в залежності від того, наскільки чесними і добрими вони були за життя. Дана тема не пройшла і повз тату-мистецтво.

Значення татуювання пекло і рай — це безперервна внутрішня боротьба між добром і злом. Звичайно, таку ідею швидше вибере людина віруюча. При цьому зовсім не обов’язково — релігійна. Просто вона вірить в бога і в справедливу відплату. В такому випадку малюнок на шкірі на цю тему буде нагадуванням про те, що за всі вчинки доведеться нести відповідальність. Жодна недобра справа не залишиться безкарною. При чому пекло і рай тут можуть бути не в прямому, а в переносному, символічному сенсі. Тобто, і добро і зло — завжди повертається, за життя або після нього.

Татуювання з символом пекло і рай можуть бути зображені на шкірі по-різному. Найчастіше це великі кольорові тату-композиції, де зверху зображено світлий, білий або блакитний малюнок з ангелами, а знизу — похмурий, в чорних і червоних тонах, образ пекла з чортами або демонами. Звичайно, щоб такий малюнок виглядав максимально ефектно, а майстер міг промальовувати всю необхідну дрібну деталізацію, він повинен займати велику ділянку шкіри. Тоді така композиція буде виглядати як справжня картина, витвір мистецтва. Але дуже важливо правильно вибрати майстра, адже зіпсувати таку ідею дуже просто.

Також можна зробити тату і простіше, менше в розмірі, з тим же символізмом пекла і раю. Наприклад, їх уособленням можуть бути невеликі зображення ангела і демона в противазі, або навіть маленьких символів: крилець з німбом проти рогів. Залежно від ідеї ескізу, таке тату підійде і чоловікові і жінці. Досвідчений тату-майстер підкаже, як краще втілити ідею конкретно у Вашому випадку.