Акула і риба молот — значення татуювання

Акула і риба молот — значення татуювання

Багато мільйонів років акула є одним з найбільших хижаків нашої планети. Тому, головне значення татуювання із зображенням класичної акули або акули-молот-сила, швидкість, дотепність, підступність, розум, безстрашність, влада.

Для моряків і жителів, що населяють морські райони, акула ще з давніх часів є священною твариною, яка викликала у людей не тільки страх, але й шанування. Моряки також вірили, що татуювання із зображенням акули, захистить їх в море і покаже, якими вони є безстрашними, готовими до будь-яких випробувань. В Австралії до акули ставляться з великим трепетом і повагою, а також це символ зв’язку між морем і землею. Для Полінезійців татуювання із зображенням акули служить оберегом і захистом від ворогів, для них це священна тварина. Жителі невеликих островів більше шанували акул, ніж їх боялися. Для них вона була вісником богів.

У сучасному світі татуювання акула або риба-молот (акула-молот) символізують непохитний характер власника, говорить про його силу, безстрашність, сміливість, самовпевненості і про те, що господар тату не терпить жодних обмежень своєї свободи і домагається поставлених завдань за будь-яку ціну, і звик бути лідером у всьому. Але також володар тату набуває і такі риси характеру, як жорстокість і підступність.

Для жінок татуювання “акула” стає символом наполегливості і владності і вселяє оточуючим страх і захоплення. Також вона є символом сильної жінки.

Зазвичай зображення наноситься на такі ділянки тіла як: спина, передпліччя, лопатки, ікри, гомілки і груди. Найчастіше можна зустріти татуювання із зображенням білої акули – це найбільша особина в сімействі, і акулу-молот. Зображення можуть бути як з одиночним силуетом, так і композиціями. Вони виконуються в реалістичному стилі, контурному, абстрактне і останнім часом дуже популярні зображення акули в мультиплікаційному вигляді.

Від татуювання із зображенням акули віє цілеспрямованістю, силою, любов’ю до морських пригод. Адже недарма найуспішніших і талановитих людей називають акулами бізнесу. Тому, якщо ви з таких людей, то татуювання акула підійде вам найкраще, вона буде свого роду амулетом і буде посилювати захисні, бойові та творчі якості.