ТАТУ В СТИЛІ АКВАРЕЛЬ

ТАТУ В СТИЛІ АКВАРЕЛЬЯк помітили одні з кращих тату-фахівців, найбільш затребуваним стилем для татуювання творчої людини є стиль тату акварель. Багато хто вважає, що це один з найкрасивіших стилів тату. Такі малюнки виходять одночасно і досить ніжними, витонченими, і яскравими і барвистими. В принципі, логічно, що такі малюнки вибирають для себе в більшості представниці прекрасної статі. Але разом з тим, і чоловіки зовсім не проти прикрасити себе акварельним татуюванням. Це завжди і на будь-якому тілі буде виглядати ефектно і оригінально.

Вважається, що такий стиль був запозичений з живопису. Адже не складно помітити, що такі татуювання нагадують малюнки фарбою, картини художників аквареллю. Саме звідси і така назва. Але от у випадку з татуюванням полотном для малювання виступає людське тіло.

Ідеї та сюжети для таких натільних малюнків можуть бути дуже різноманітними. Тематика може бути абсолютно різною і не мати нічого спільного в малюнках стилю акварель.

Найпопулярнішими малюнками в цьому стилі для жінок є метелики, квіточки, пташки. Часто вибирають більш екзотичну тварину або рослину, для більшої ефектності і виразності, оригінальності. Також можуть бути навіть просто тату у вигляді мазків фарбою по тілу, як на полотні у художника. Можуть бути і просто недбалі лінії. У будь-якому випадку, татуювання виглядають цікаво і творчо, навіть такі незначні малюнки.

Вважається, що вперше цей стиль з’явився тільки в середині-кінці минулого століття. Існує припущення, що прийшов він з культури Сполучених Штатів Америки. Звичайно ж, порівняно з іншими стилями татуювання, акварель можна назвати новим і молодим. Але не дивлячись на це, він дуже швидко набув популярності практично у всіх країнах світу. Безумовно, найбільша потреба в таких натільних малюнках спостерігається серед молодих дівчат, жінок і романтичних натур в цілому.

Цікаво, що для такого яскравого і ніжного стилю не потрібно особливих інструментів. Такі тату робляться звичайним, стандартним обладнанням. Єдине, необхідна майстерність і професіоналізм з боку Вашого тату-майстра.

Такі татуювання можуть бути абсолютно різними за розміром. Це можуть бути невеликі прості мазки на зап’ясті, або шикарні малюнки на всю спину. Все це стиль акварель. До того ж, для цього стилю може підійти будь-яке місце на тілі людини. На спині, руці, животі, нозі, шиї або на багатьох інших ділянках тату буде виглядати відмінно. Тематика і ідея акварельного татуювання не завжди простежується. Це можуть бути і просто абстрактні візерунки, фарби на тілі.