Значення татуювання акваріум

татуювання акваріумІноді зображення на шкірі настільки оригінальні і незвичайні, що здається, їх вибирають тільки за зовнішній вигляд, а символіки ніякої вони не несуть. Однак, це не так. Будь-яке зображення завжди має за собою історію. Наприклад, розглянемо значення татуювання акваріум.

Татуювання з зображенням рибок в акваріумі зустрічаються нечасто, це дуже особлива, нетривіальна ідея і вибрати її може тільки людина творча, з нестандартним мисленням. Можливо, цей образ буде мати особисте значення, наприклад, нагадування про улюблених домашніх вихованців — рибок; або в пам’ять про безтурботне дитинство, коли рибки були більше, ніж безмовними вихованцями, а навіть друзями. В такому випадку малюнки роблять в яскравих кольорах і дуже позитивному вигляді. Особливо мило виглядають малюнки в мультяшному вигляді, з яскраво-блакитною водою і кольоровими рибками.

Значення татуювання акваріум може бути і більш глибоким, психологічним або навіть філософським. Наприклад, таким чином людина зображує символ особистої зони комфорту. Для одних, це нагадування про те, що краще бути в тиші і спокої, ніж лізти на рожен і ризикувати. А для інших це буде нагадуванням про те, що навпаки, потрібно виходити із зони комфорту, розширювати свої горизонти і не боятися нових починань, а не сидіти на одному місці, подібно рибці в акваріумі.

Однак, якщо зображення буде інше, то і символізм буде інший. Приміром, якщо рибка на малюнку виривається з акваріума, то це буде уособлювати вміння вибратися з сірих буднів і будь-яких пут на волю. Хтось роками працював на ненависній роботі, хтось перебував у нещасливих відносинах, або ще з якихось причин не був щасливий. А таке татуювання буде нагадувати про звільнення і свободу.

Звичайно, буває, що людина вибирає таку ідею, тому що дуже любить риб, або розводить їх. Так само такі татуювання вибирають представники знака зодіаку риб. Ідея досить універсальна і підходить і чоловікам, і жінкам. Так само, в залежності від форми і розміру, нанести її можна на будь-яку ділянку шкіри.

Татуювання з акваріумом можна зробити в будь-якому стилі. Найчастіше роблять кольорові малюнки, в мультяшному вигляді або в стилі акварель. При цьому, і дуже стильно виглядають графічні чорно-білі малюнки. Але яскравіше і найефектніше виглядають об’ємні реалістичні татуювання. Важливо знайти досвідченого тату-майстра, який зможе створити для Вас унікальний ескіз і втілити його в життя.

Задайте вопрос - мы онлайн!