Татуювання за мотивами «Аліса в країні чудес»

Татуювання за мотивами «Аліса в країні чудес»Татуювання за мотивами літературних творів — досить поширена ідея. Так само часто на шкірі зображують персонажів відомих фільмів і мультфільмів. А буває і два в одному. Як, наприклад, у випадку зі знаменитою казкою, неодноразово екранізованою – “Аліса в Країні чудес”. Особливості татуювань за мотивами «Аліса в країні чудес», розглянемо в цій статті.

Найчастіше татуювання за мотивами цього твору роблять в мультяшному вигляді, повторюючи мотиви відомих мультфільмів. Ця історія дуже популярна, дітям подобається насиченість подій, а дорослі бачать в ній глибоку філософію. До того ж, мабуть саме у цієї казки — найбільш відомі персонажі, що запам’ятовуються, яких і наносять на шкіру у вигляді тату. Багато людей вибирають таку ідею в якості нагадування про дитячу безпосередність.

Татуювання за мотивами «Аліса в країні чудес» зображуються саме у вигляді популярних героїв казки. При цьому, найчастіше це не головна героїня Аліса, а Чеширський кіт. Цей чарівний персонаж просто полонив шанувальників твору, він харизматичний, оптимістичний, спокійний і загадковий. А головне — він унікальний, чим і привернув до себе таку величезну кількість фанатів по всьому світу. Звичайно, вибирають котика особистості творчі і дотепні, з хорошим почуттям гумору і впевненістю в собі. Цього героя малюють на шкірі в тому вигляді, в якому всі ми пам’ятаємо його в кіно і мультфільмах.

Звичайно, і саму Алісу в якості ідеї для тату вибирають часто. Такий малюнок обирають люди мрійливі і романтичні, які вірять в казку, допитливі і зацікавлені, якою була і сама героїня. Звичайно, частіше дане зображення на шкірі роблять дівчата.

Також нерідко на шкірі можна зустріти малюнки у вигляді таких персонажів, як: кролика в костюмі і з годинником, Божевільного Капелюшника, карткової королеви та інших. Особливо харизматична королева, це ексцентрична, владна натура, що нагадує істеричну жінку. Кожен вибирає того героя, який йому в чомусь нагадує самого себе, з поведінки або рис характеру.

Татуювання за мотивами казки «Аліса в країні чудес» зазвичай зображують у одному з двох стилів: мультяшному, в точності повторюючи персонажів з мультфільмів; або реалістичному — повторюючи образи з фільмів — екранізацій цього твору. У будь-якому випадку, загальне у всіх таких тату те, що вони виглядають дуже оптимістично і позитивно.

Задайте вопрос - мы онлайн!