Значення татуювання анубіс

Тату-майстри одного з найпопулярніших тату-салонів Києва зізналися, що татуювання з зображенням єгипетського Анубіса завжди їх залучали загадковістю і простотою виконання в той же час.

Говорячи про значення такого малюнка, то це шлях і просвітлення.

Та й взагалі сама по собі тема єгипетських символів і образів полонила увагу більшості країн і народів вже давно. Кожна людина абсолютно зможе знайти щось унікальне і цікаве особисто для себе. І не дивно, що така давня цивілізація за весь час свого існування нажила так багато всіляких таємниць і загадок. Адже в цій культурі можна знайти не тільки цікаву архітектуру або традиції, а й символіку, міфологію… Саме це і стало таким захоплюючим для всіх любителів мистецтва татуювання.

З неймовірною швидкістю популярність символіки єгипетського народу поширилася по всьому світу. Найбільш часто зустрічається знак бога сонця Ра, скарабеї і анкх, і безліч інших містичних і захоплюючих знаків. Іноді можна почути думку, що єгипетські татуювання вже не актуальні і віджили свій вік. Але це зовсім не так, адже люди досі звертаються до цих персонажів з бажанням увічнити їх образи на своєму тілі. Одним з таких незаслужено забутих богів є Анубіс. Як раз татуювання з його зображенням тільки починають знову набувати популярності!

Ні для кого не буде секретом те, що сам по собі образ богів є дуже символічним і несе з собою величезну силу і енергетику. Хоча дуже часто ніхто і не підозрює, який же саме вплив нове татуювання принесе в життя того, хто вирішив набити його на своєму тілі. Та ж ситуація складається і з татуюванням Анубіса.

Цього бога всі звикли вважати одним з найзагадковіших богів Стародавнього Єгипту, його міфології. Найчастіше дослідники і фахівці приходять до спільної думки, що він був найголовнішим покровителем світу мертвих і панував над померлими душами. Через таку думку з часом і була сформульована думка про те, що це злий і негативний персонаж в міфології. Тому і багато бажаючих зробити тату з його зображенням, відмовляються через страх залучити на себе неприємності. Але поспішаємо порадувати, що це абсолютно не відповідає тому, що є насправді.

В єгипетських міфах і легендах Анубіс був богом, який був зв’язком для померлих з потойбічним світом. До того ж він був ще й хранителем всіх отрут і ліків від них. Тому в сучасному тлумаченні тату бога Анубіса він є тією силою, що відкриває шлях до чогось важливого. Варіантів відображення і виду, в якому можна зобразити бога склалося дуже багато. У своєму класичному сприйнятті, він зображується в образі людини, яка має замість людської голови голову шакала або собаки.

Також можна зустріти і варіацію, де він намальований в компанії з муміями, сехемом і анкхом.

Тату-майстри радять всім тим, хто вирішив зробити собі саме таке татуювання, пошукати на просторах Інтернету фотографії з самих гробниць і стародавніх храмів Єгипту. Можливо, такий реалізм допоможе відшукати той необхідний варіант ескізу для майбутнього татуювання, яке сподобається і буде до душі.

Чудово те, що тату із зображенням Анубіса буде виглядати чудово на будь-якій частині тіла людини. Але умовою залишається тільки те, щоб розмір татуювання не був занадто маленьким. Це може бути спина, плечі, рука, нога і багато інших.

Таке татуювання з Анубісом найбільш підходить для людини, яка прагне знайти себе і свій шлях в житті.