Значення і варіанти тату Анубіс

Єгипетська тема приваблює людей з усього світу своєю таємничістю і небезпекою. Єгипет – це стародавня цивілізації, в якій є багато нерозгаданих секретів. У тату Єгипетська символіка використовується досить активно, символи Стародавнього Єгипту швидко набули особливої популярності: око Бога, хрест Анкх (анх), скарабей, піраміда і тп. Багато татуюваннь зображують богів. Одне з найбільш неоднозначних і помітних – татуювання із зображенням Анубіса.

ЗМІСТ

тату анубис

ІСТОРІЯ СИМВОЛУ

Татуювання Анубіс зовсім не звичайний малюнок. Це зображення божества, що несе в собі певну енергетику, наповнене духом з глибини століть і показує суворе ставлення до всього сущого.

Сам бог, оточений таємничим ореолом знань і загадок. Згідно з легендами, він протегує світу мертвих, є правителем царства мертвих. Містичне значення єгипетських символів змушує з обережністю використовувати їх в якості малюнків для татуювань.

Анубіса люди вважали богом загробного світу. Якщо бог сонця Ра завжди виступав позитивним, світлим персонажем; то Він, навпаки, сприймався темним. Така думка про Бога пов’язана з незнанням міфології, згідно з якою він – це божество, що є посередником для душ померлих, що допомагає їм перейти в загробне царство, щоб знайти вічний спокій. Він же є покровителем отрут і ліків. Тому значення татуювання Анубіс – вельми багатогранне. З одного боку, люди боялися його, як того, хто може відняти життя. Однак, в якості символу, він виступає захисником. Він відлякує злі сили та недоброзичливі погляди.

тату анубис

В якості символу, він виступає захисником. Він відлякує злі сили та недоброзичливі погляди.

Є християни, у яких цей образ ототожнюється з Христом. Ця точка зору властива гностикам, які носили амулети із зображенням Бога. З цієї віри вважається, що Анубіс проводить на небеса душі праведників.

Так як Анубіс – покровитель отрут і ліків, його вважають ще й відкривачем нових шляхів. Багато представників медицини приймають його в якості свого покровителя.

ВАРІАНТИ ТАТУЮВАНЬ

Варіантів зображень Анубіса безмежна кількість. Він може бути зображений в кольорі або монохромним. Існують класичні його “портрети”, де божество виглядає, як людина з собачою головою. А є варіанти з мумією, Терезами, анкхом та іншими єгипетськими символами.

У кольоровому варіанті бог зображується з використанням таких кольорів:

 • Зеленому – кольорі відродження.
 • Жовтому (золоті прикраси і стрічки) – символізує владу.
 • Чорному, що символізує ніч, загробне життя, смерть.
 • Білому, що означає вічність, відродження, очищення.

І все ж найбільш часто цього персонажа зображують в чорно-білому варіанті.

У божества безліч атрибутів. Багато з них, так само як і класичні єгипетські символи, зображують разом з ним на тату:

 • Подвійна Єгипетська корона.
 • Шкура звіра на жердині.
 • Штандарт з малюнком собаки.
 • Сехем – знак божественності.
 • Півень – жертва.

Залежно від того, з чим або ким зображений Анубіс на тату, змінюється і трактування натільного малюнка.

анубис око

ЗНАЧЕННЯ ТАТУЮВАННЯ АНУБІС

Тату Анубіс значення – це вища влада і справедливість. Цей бог володів владою карати або нагороджувати за діяння не тільки смертних, а й інших представників божественного пантеону. Відповідно, власник подібного татуювання не відчуває страху, володіє міццю віддавати за скоєне.

Деякі трактують це зображення, як захисний знак, провідник у світ таємниць і загадок. Звичайно настільки могутній бог і в тату значення має відповідно серйозне. Воно свідчить про те, що носій натільного малюнка знаходиться в пошуку свого шляху і сенсу життя.

анубис тату на предплечье

ПОЛОЖЕННЯ НА ТІЛІ

Значення татуювання не залежить від положення на тілі. Його набивають на будь–яке місце в залежності від побажань носія – приховано або виставляючи на загальний огляд. Тату Анубіс гармонійно виглядає на торсі, руках, ногах, плечах. Особливо вражаюче виглядає кольорове великомасштабне зображення божества.

Найчастіше бога зображують на передпліччі. Тату на руці, взагалі найпоширеніші. Це обумовлено довгастою рівною відповідною поверхнею, яку легко можна продемонструвати оточуючим, або навпаки приховати, використовуючи правильний рукав. Також і тату Анубіс на руці зустрічаються найчастіше. Найсміливіші зображують персонажа прямо на кисті, демонструючи свою індивідуальність, незалежність і безстрашність.

тату анубис цвет

Найсміливіші зображують персонажа прямо на кисті, демонструючи свою індивідуальність, незалежність і безстрашність.

Також зручно розташувати тату на нозі, зокрема – на ікрі. Це місце також Рівне і довгасте, що дозволяє вдало втілити практично будь-який ескіз.

Найсміливіші обирають об’ємні зображення на тілі. Тому можна зустріти велике Анубіс тату на спині, на грудях або на плечі. В такому випадку до самого Бога додають інші єгипетські образи, створюючи цілісну стилізовану композицію.

ЗНАЧЕННЯ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ І ДІВЧАТ

А ось в залежності від статі тату Анубіс і супутні йому символи, можна трактувати по-різному. Набите на чоловічому тілі, воно означає:

 • готовність до жертви;
 • пошук в житті;
 • відвагу і безстрашність;
 • захист;
 • захоплення єгипетською культурою і міфологією.

Тату Анубіс значення для жінок схожі з чоловічими, але все ж мають і відмінності:

 • оберіг;
 • цілеспрямованість;
 • пошук сенсу в житті;
 • захоплення окультизмом;
 • фаталізм;
 • силу подолати складний життєвий період.

татуировка бог анубис

ПОЄДНАННЯ З ІНШИМИ МАЛЮНКАМИ

Від того, в якій інтерпретації зображений бог, залежить і значення малюнка. Наприклад, в класичному варіанті – людина з головою собаки тату має одне з вищеописаних значень: могутність, захист, пошук свого місця в житті. У поєднанні з вагами – придбання влади і впливу. Якщо персонаж зображується з птахом – власник малюнка готовий пожертвувати все, що має. А взагалі, носій малюнка може вкладати в нього абсолютно інший сенс, ніж прийнято в світовій культурі, особистий і особливий тільки для нього.

Тату із зображенням Анубіса підійде будь-якій людині, незалежно від статі і віку. Але якщо у вас є проблеми, ви перебуваєте на роздоріжжі, стоїте перед складним вибором – саме цей образ допоможе визначитися з напрямком і направить по правильній дорозі.

ПОДИВІТЬСЯ ГАЛЕРЕЮ З ФОТО-ПРИКЛАДАМИ ТАТУ АНУБІС

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

error: Внимание! Контент защищен. СОХРАНИТЕ (СКОПИРУЙТЕ) ССЫЛКУ НА СТРАНИЦУ В СОЦ.СЕТИ, ЗАКЛАДКИ БРАУЗЕРА, ЗАМЕТКИ ВАЙБЕР И ТП...