Значення татуювання апельсин

татуювання апельсинТатуювання з фруктами — дуже оригінальна і яскрава ідея. Фрукти у кожного з нас викликають позитивні асоціації з літом, сонцем і любов’ю до життя. При цьому кожен окремий фрукт має свій символізм. Розберемо значення татуювання апельсин.

Апельсин напевно можна назвати найяскравішим і соковитим з фруктів. Його яскравий помаранчевий колір асоціюється з сонцем і теплом, з літом і позитивом. Тому, звичайно ж в татуюваннях це буде позитивний символ.

Значення татуювання апельсин — це енергія і бадьорість, свіжість і позитив, любов до життя і вміння насолоджуватися ним. Цей соковитий фрукт люди любили в усі часи. Апельсини росли в Вавилоні і в висячих садах Семіраміди, в Стародавній Індії та ін. Яскравий помаранчевий колір прямо асоціюється з цим фруктом, в англійській мові помаранчевий колір і апельсин називаються одним словом – «orange». Наприклад, в китайській культурі особливу увагу і символізм завжди віддавали кольорам. Помаранчевий у них асоціювався з золотом, а тому і апельсин вважався символом успіху, достатку і багатства.

Навпаки, в християнській культурі апельсин вважається символом внутрішньої чистоти і цнотливості. Так, квіти цієї рослини вплітали у волосся нареченим, підкреслюючи їх невинність і моральність. Взагалі, символізм тату з апельсином буде дещо різним для дівчат і для чоловіків.

На жіночому тілі апельсин буде асоціювати чистоту як внутрішню, так і зовнішню красу. Яскравий і соковитий фрукт підійде дівчині, яка стежить за своїм здоров’ям і займається своїм тілом. Це життєрадісна і наповнена особа, яка насолоджується кожним моментом, але при цьому дбає про себе. Часто такі люди вважають за краще здоровий спосіб життя, вони відкриті всьому новому, щирі і прямі. Часто дівчата зображують цей символ на шкірі в яскравих фарбах. Особливо цікаво виглядає тату з апельсином в стилі акварель.

Татуювання з апельсином на чоловічому тілі означатиме приблизно те ж саме. Чоловік з таким малюнком хоче бути бадьорим і енергійним, здоровим і життєрадісним. Чоловіки частіше вважають за краще стримані Графічні тату в чорно-білій техніці, без нічого зайвого. Однак, також часто апельсин може бути частиною великої композиції, наприклад, з фруктами і квітами.

Однозначно можна сказати, що татуювання з апельсином вибере людина життєрадісна і позитивна, яка любить життя і цінує кожну мить. Швидше за все, це людина творча, товариська і відкрита, що вміє бачити хороше у всьому.