Значення татуювання арлекін - Альянс, Киев

Значення татуювання арлекін

татуювання арлекінДля багатьох людей татуювання — це не просто прикраса на шкірі, але і важливий символ, здатний вплинути на людину і на її життя. Тому вони вибирають максимально значущі малюнки і образи, цікавлячись їх символізмом. Наприклад, дуже цікаве значення татуювання Арлекін.

Всі ми знаємо, що Арлекін, блазень або скоморох свого часу був наближеним до короля обличчям і служив для розваги. При цьому, він єдиний мав право говорити володарю всю правду в обличчя, висміювати його і не боятися кари.

Значення татуювання арлекін безпосередньо залежить від історії цього персонажа в минулому. Звичайно блазень — це прообраз сарказму і розсудливості. Арлекін смішив людей, але це не був позитивний, добрий гумор; це була правда, виражена у формі вельми різкого і уїдливого сарказму. Тому таке тату підійде людині прямолінійним, що говорить людям правду в обличчя і не боїться наслідків. При цьому, такий образ — символ мудрості й дотепності, адже, щоб побачити недоліки іншої людини, і висвітлити їх у саркастичній формі, необхідно володіти проникливістю. Під час реального існування скоморохів, їх прирівнювали до юродивих, їх не можна було ображати і карати, як би вони собі не дозволяли себе вести.

Спочатку, блазень — образ більш позитивний, який асоціювався зі сміхом і веселощами. Однак, в наш час цей персонаж зустрічається в безлічі фільмів саме як негативний. Тому і в татуюваннях його часто зображують з вельми злісною усмішкою, від чого і символіка образу дещо змінюється. Якщо на шкіру наносять персонажа якогось фільму, то часто це-лиходій антагоніст. Таким чином, за допомогою тату, людина проявляє певний протест. Це особистість, яка вміє ставити перед собою цілі і досягати їх. При цьому, людина дотепна і вміє вправно маніпулювати іншими людьми. Можливо, вона прагне до влади і успіху, володіє впевненістю в собі і навіть вважає себе розумнішою і кращою за інших. Образ злісного арлекіна в татуюваннях уособлює характер свого власника, він як би сміється в обличчя суспільству і заявляє, що не буде наслідувати його засад.

Звичайно, образ блазня також нагадує гральні карти. Якщо на шкірі зображений саме джокер, то це говорить про азартний характер людини і його любов до ризику.

Зовнішній вид арлекіна дуже впізнаваний. Він завжди одягнений в різнокольоровий карнавальний костюм, частіше в червоних і синіх кольорах, а на голові у нього великий ковпак з бубонцями.

Нажмите иконку, чтобы сохранить!

error: Внимание! Контент защищен. СОХРАНИТЕ (СКОПИРУЙТЕ) ССЫЛКУ НА СТРАНИЦУ В СОЦ.СЕТИ, ЗАКЛАДКИ БРАУЗЕРА, ЗАМЕТКИ ВАЙБЕР И ТП...