Армійські татуювання, військові тату

blank
Багато військовослужбовців пишаються і хочуть запам’ятати своє перебування в армії, тому величезну популярність мають саме армійські татуювання. Такі малюнки мають певний сенс і можуть означати звання, війська, роки служби або якусь подію, пов’язану зі службою в армії.

Армійських тату чимало. По-перше, часто наколюють написи: період служби в цифрах, “за вас”, “ВДВ” та інші. Але крім таких є ще й зображення із загальноприйнятими значеннями.

Ті, що служили на флоті, наприклад, часто наколюють якоря. Також популярне поєднання якоря і вітрильника, а ті, що служили саме на Північному флоті наколюють білих ведмедів.

Морські піхотинці також роблять якір, але на тлі глобуса з дельфіном під ним, а перед ними наколюють напис “Морська піхота”. У морських піхотинців також популярні черепа в бандані.

Крім напису “ВДВ”, що служили в повітряно-десантних військах наколюють собі меч з крилами і беретом, а найчастіше – парашут і місце служби.

Взагалі, армійські наколки різноманітні. Найчастіші зображення – хижаки і зброя. Вовки, дикі кішки, кажани. Саме ці зображення найчастіше наносять на своє тіло ті, що служили в армії.

З іншого боку, іноді все не так очевидно. Не всі хочуть татуювання, які зрозуміє кожен, деякі хочуть щось особливе. Таким чином, татуювання військових часто є зашифрованими, зрозумілими тільки своєму власнику або групі людей, що служили в одному підрозділі.