ТАТУ МЕТЕЛИК

На думку досвідчених фахівців, серед прекрасної половини людства татуювання із зображенням метеликів дуже і дуже популярні. При цьому причиною такого вибору дуже часто стає не просто естетична привабливість зображення, а й досить глибоке значення татуювання метелик.

Звичайно ж, перше, про що можна подумати, це досить цікавий процес перевтілення з негарної, скутої гусениці в прекрасного і вільного метелика. Тільки цей факт про них надає комасі неймовірний сенс, красиву історію, яка приваблює дуже багатьох, особливо дівчат. Адже і в житті людини часто трапляються моменти, після яких все, що відбувається навколо переосмислюється і з того самого моменту починається нове життя і нові погляди. Людина, як і метелик, перероджується. Тому дуже часто можна зустріти такі значення тату з метеликом, як нове життя, зародження. Але в той же час і крихкість, швидкоплинність того, що відбувається навколо.

Не дивно, що з метеликами пов’язано дуже багато історій, легенд, казок і міфів по всьому світі, у всіх країнах. Так, наприклад, в кельтській культурі вірили, що метелики-це душі померлих, які прилітають після смерті до рідних і близьких, якщо ті про них згадають, занудьгують. З цієї причини навіть на трунах було висічено малюнок із зображенням цієї комахи, яка підноситься над землею.

Цікаво, що в Китайській культурі метелики є чином довгих, щасливих, гармонійних сімейних відносин, подружнього життя. У Японії ж дівчата найчастіше роблять собі такі малюнки на тілі з метою підкреслити і звернути увагу на свою легкість, витонченість і красу. Але разом з тим можна було зустріти і не дуже позитивне значення — мінливість і поверхня людського характеру. Адже метелики постійно перебувають у русі, не засиджуються на одному місці, перелітаючи з однієї квітки на іншу, при цьому вибираючи тільки самі яскраві з них.

Звичайно ж, багато хто також можуть пригадати і поширений стереотип, що татуювання з метеликом асоціюється з дівчатами не вищих моральних принципів, легкої поведінки. Але, якщо копнути все-таки глибше, то можна розібратися, що насправді це далеко не так. Так, є люди, яких цікавить виключно зовнішня привабливість малюнка, а є й ті, які вивчають сенс і значення тату. І в обох варіантах люди мають рацію. Все залежить тільки від того, що людина сама хоче внести в свій натільний малюнок — естетику або глибокий сенс.