Байкерські татуювання і їх значення

Байкерські татуювання і їх значення

Любителі мотоциклів – байкери – складають цілу субкультуру, тому у них є навіть власні тату. Як правило, їх роблять окремі групи байкерів, щоб підкреслити свою приналежність до цієї групи. Однак дані зображення можуть просто показувати любов до мотоциклів.

Татуювання байкерів не дуже різноманітні, так як належать до однієї культури, але все ж поділяються на типи: “Клубні” і “Символічні”. Часто мотоциклісти з одного байкерського клубу роблять однакові емблеми – символіку цього клубу. Варіанти даних малюнків безмежні, залежать від самого клубу і описувати варіанти безглуздо.

Крім того, існують зображення мотоциклів, їх деталей і логотипів виробників мотоциклів. Набиваються в основному улюблені моделі мотоциклів і фірми виробники мотоциклів… Багато що залежить від самих байкерів, але їх натільний живопис досить легко відрізнити від всіх інших.

Один з найпоширеніших видів байкерських малюнків – символічні тату. Це можуть бути зображення диких тварин, деталей мотоциклів, дорожніх знаків. Але тут найбільш важливий символізм, ніж саме зображення. Як правило, байкерськt тату повиннj означати швидкість, силу, азарт і безстрашність.