ТАТУЮВАННЯ БАНТ

ТАТУЮВАННЯ БАНТНа думку досвідчених фахівців в області тату, дуже багато дівчат для свого татуювання вибирають різні бантики. Точно так само, як мами в дитинстві надягають бантики своїм дочкам для прикраси улюблених дівчаток, так і вже дорослі дівчата самі себе прикрашають бантиками, але вже у вигляді натільного малюнка.

Такі татуювання на тілі завжди підкреслюють жіночність, витонченість і красу дівчини. Якщо тату бант виконаний у вигляді мереживного візерунка, це може надати ще більшої сексуальності і загадковості. Найсміливіші дівчата роблять собі малюнки на тілі у вигляді подарункового банта. Адже вони завжди хочуть бути оригінальними, винятковими, вважаючи себе подарунком абсолютно для кожного, особливо для коханого чоловіка!

Набагато рідше дівчата вирішуються набити більш масштабне татуювання на всю спину у вигляді корсета з бантом. Але все ж ті сміливі дами, які все таки пішли на таку авантюру подібним татуюванням підтверджують думку, що жінки прекрасні як в одязі, так і без. Красиве жіноче тіло і є найкращим нарядом.

Дуже цікаво і інтригуюче виглядають тату з бантиками на жіночому стегні. Найчастіше місцем для такої тату є ділянка, де закінчуються панчохи. На цьому ж місці дівчата часто набивають собі візерунки у вигляді мереживних пов’язок, бантів. Такі малюнки на тілі можуть свідчити про пристрасність, жіночність і в той же час романтичність, загадковість власниці такого татуювання.

Багато дівчат також вважають за краще невеликі бантики, які можна легко вмістити на зап’ясті, щиколотці. Такі міні бантики можуть символізувати грайливість, зухвалість і легкість своєї господині. Плюсом є безумовно те, що малюнок при необхідності легко заховати, він не кидається відразу в очі. Але в той же час, при бажанні, може послужити і зброєю в кокетстві і флірті з представниками протилежної статі.

Менш поширеним є тату бант, як символ якоїсь радісної події з життя, нагадування про щось важливе. Найчастіше, якщо малюнок має саме такий сенс, бантик зображується у вигляді вузликів і плетінь.

Ще одне значення такого зображення — це крихкість і легкість, невагомість буття. Очевидно ж, що бантик був придуманий на основі метеликів. А, як відомо, метелики живуть всього кілька днів і вмирають. Тому роблячи собі саме таку татуювання, дівчата, жінки хочуть зберегти свою красу і привабливість на довгі роки.

Якщо бантик зображений на шиї або в її районі, це може свідчити про прагнення носительки цього малюнка до прекрасного, до краси і ніжності.