Татуювання байкерів

Татуювання байкерів
Тату-майстри зізналися, що найчастішими гостями в їх салоні є саме байкери. Всі ми знаємо, хто такі байкери, особливі риси в їх поведінці, стилі, одязі. Ця субкультура була сформована в середині двадцятого століття. Свою історію вона почала саме в Америці. Тому саме з цієї країни, з першовідкривачів починалася і популярність байкерів, звідти бралися і спосіб життя, і стилі одягу, а також тату.

Якщо говорити про татуювання, то стилістично тату байкерів досить прості. Практично всі ескізи і малюнки на цю тему не мають значних відмінностей чи особливостей. Так само як і правила, за якими живуть представники цієї субкультури, можна описати і основний посил їх натільних малюнків — це свобода, сила братства і бунтарство.

Ви напевно могли вже помітити, що свої групи, так звані мотоклуби, байкери сприймають практично на рівні їх власної сім’ї. Така відданість і згрупованість передається і в татуюванні. Наприклад, дуже часто байкери набивають на своєму тілі тату із зображенням герба або знака, що належить саме їх конкретному мотоклубу. Часто також пишуть дату, коли це було зроблено. Прийняти таке рішення для них дуже відповідально. Можна навіть сприймати це як клятву на вірність цьому клубу. Якщо ж людина з якихось причин вирішила покинути свою групу, до цього татуювання обов’язково дописують ще й дату, коли закінчилося його членство в ній. Якщо ж причина дуже серйозна і байкер залишає не з власної волі клуб, а його примушують до цього, можуть навіть вимагати перекрити байкерський герб інший татуюванням або видалити тату.

Прийнято вважати, що основним посилом цієї субкультури є ідея свободи. Це безумовно переноситься і в усі татуювання байкерів. Найчастіше це можуть бути їх прекрасні, круті мотоцикли. Досить популярним є варіант, коли з-під коліс мотоцикла вивергається полум’я, вогонь, додаючи ефект неймовірної швидкості. Також мотоцикли можуть зображуватися на дорозі, трасі, що віддаляються за горизонт. Популярні ще тату з крилами і волелюбними, могутніми птахами. Популярними також є різні тематичні написи байкерів, найчастіше англійською. Зустрічається досить часто зображення в тату прапорів, свастики, черепа, змії. Але це, звичайно ж, можна зустріти і у людей, що і близько не відносяться до їх культури.

Також відмітним знаком байкерів можуть бути написи з назвами брендів, марок мотоциклів. Наприклад, найпопулярніший Harley-Davidson. Існує навіть мотоклуб під назвою цього бренду, який об’єднався і існує по всьому світі, в кожній країні. На тілах його представників буде присутній напис « Harley-Davidson», будь це простий текст, оброблений стилістично напис або сам мотоцикл.