Значення татуювання бегемот

татуювання бегемотТатуювання з різними тваринами-найпопулярніша ідея. Найчастіше вибирають тигра і лева або ведмедя і вовка. Однак, багато хто не хоче повторюватися, а хочуть знайти більш оригінальну ідею. Дуже цікаве і нестандартне значення татуювання бегемот.

Бегемот — тварина не особливо естетична і складно уявити, що вона уособлює як символ. Однак, у багатьох культурах світу з давнини до бегемота було особливе ставлення. Наприклад, в Стародавньому Єгипті, де різним богам часто приписували вид тварин і птахів, у вигляді гіпопотама представляли богиню материнства. Відомо, що самки цієї тварини дуже хороші матері і завжди захищають своїх дитинчат до останнього. Так і в якості татуювання, образ бегемота підійде жінці, яка є люблячою матір’ю і вважає дітей — головним у своєму житті.

Значення татуювання бегемот має давню історію, у багатьох африканських племен його вважали священною твариною. Люди приписували бегемоту неабияку сміливість. До того ж, через те, що мешкає цей звір переважно у воді, його довгий час вважали прообразом медицини, символом здоров’я. З іншого боку, в Стародавньому Римі, Гіпопотами брали участь в боях, подібно гладіаторам.

На значення такого натільного малюнка буде впливати конкретне зображення. Адже, якщо, наприклад, бегемот буде зі зловісним оскалом, то це буде уособлювати силу і лють. Адже відомо, яким небезпечним може бути цей звір, якщо його розлютити. Однак, у кожного з нас асоціації з цим звіром свої, більш позитивні. Свого часу мега популярними були кіндер-сюрпризи з маленькими іграшками у вигляді синіх гіпопотамів. Ці персонажі були дуже милими і позитивними. А тому, якщо на шкірі зобразити тату у вигляді такої іграшки, то вона буде символізувати дитинство і позитивне, безпосереднє відношення до життя. Таку ідею обере людина добра, життєрадісна і відкрита. Таке ж значення матиме татуювання у вигляді персонажа відомого мультфільму “Мадагаскар”.

Однак, татуювання у вигляді реалістичного зображення бегемота може нести і інше значення. Ця тварина асоціюється з ожирінням і вседозволенністю. Тому багато людей наносять його на шкіру як символ гедонізму, небажання слідувати якимось засадам суспільства і нести які б то не було зобов’язання. Даний малюнок підійде людині з оригінальним мисленням, упевненістю в собі і навіть зухвалістю.

Задайте вопрос - мы онлайн!