Білі татуювання

Білі татуюванняНайдосвідченіші і професійні тату майстри відзначили, що дівчата, які шукають для себе більш ніжний і цікавий варіант для своєї тату часто вибирають білі татуювання.
Адже дійсно в останні роки особливо модними стали саме татуювання в білому кольорі. Адже вони не кидаються явно в очі оточуючим, це можна сказати зручно і практично. До того ж манера нанесення не відрізняється нічим особливо від нанесення звичної, класичної тату в чорному кольорі. Єдине, використовується тільки біла фарба.

Такий варіант татуювання підійде ідеально для людей, які не прагнуть привертати увагу до кольорових і яскравих тату з боку і викликати великий інтерес до своєї особистості. Адже на тілі такі тату не кидаються особливо в очі, хоча при цьому вони досить помітні.

Як і багато інших стилів тату, білі татуювання взяли свій початок в першу чергу в Сполучених штатах. Саме звідти і дісталася така мода і в наші широти, до нашого суспільства і стали популярними і серед нас.

Не дивлячись на те, що такі малюнки на тілі, здавалося б, більше підійдуть для прекрасної половини людства, не гребують цим стилем і чоловіки. На рахунок вибору місця для білої тату, тут також є повна воля. Відмінно підійдуть і руки, плечі, зап’ясті, груди, шия, спина і так далі. Малюнки також обирають найрізноманітніші, від маленьких написів до великих і об’ємних малюнків, зі всіляким сюжетом.

Проте, вважається що найбільш підходящим будуть малюнки у вигляді візерунків або інших малюнків з чіткими контурами і лініями. Адже завдяки чітким малюнкам татуювання не буде зливатися зі шкірою, а буде чітко промальовуватися на шкірі. якщо ж ви хочете набити собі напис білим кольором, то обов’язково порадьтеся зі своїм майстром тату, щоб підібрати такий шрифт і його товщину, який буде читатися і виглядати красиво на тілі.

Дуже ефектно і красиво білі татуювання виглядатимуть на смаглявою або засмаглій шкірі. Тому людям із занадто білим і світлим типом шкіри не варто вибирати чисто білий колір в тату. Краще підібрати якийсь відтінок, щоб тату виглядала цікаво і зрозуміло.

Крім того, існує і не дуже приємна особливість білих татуювань. З роками білий колір може набувати нових відтінків, стати жовтуватою, бежевою. Тому також може знадобитися її корекція.

Це ще дона причина попередньо порадитися з хорошим майстром і вибрати те місце, на якому татуювання буде виглядати найбільш вигідно як можна довше.