Значення тату білка


Напевно, зустріти людину з татуюванням із зображенням білки можна не так вже й часто. Хоча тату-майстри зізналися, що можна створити дуже цікавий сюжет і ескіз з цією твариною.

Такий малюнок просто відмінно буде виглядати на тілі енергійної і позитивної людини, при чому як у дівчини, так і у хлопця. Це дуже навіть логічно. Адже ця тварина завжди викликає тільки позитивні емоції. Та й не можна сказати безумовно, кому саме підходить такий малюнок. До речі, для такого татуювання не може бути навіть і вікових обмежень. Смішна, мила, забавна тварина буде виглядати вдало і виграшно на будь-якій людині.

Звичайно ж, існують різні стилі і види тату. Тому можна деякі варіанти ескізів з білкою віднести до чоловічих або жіночих. При чому дійсно хороші, професійні тату-майстри зможуть не тільки підкреслити особливості цієї тварини, але і виконати тату в будь-якому стилі. Адже білку можна намалювати досить в стриманому стилі, щоб виглядало досить мужньо і солідно. Для дівчат підійде більш мініатюрний малюнок, з милою і доброю білочкою. Цікаво виглядає, коли на тварині присутні прикраси або Квіти. Це ще раз підкреслить жіночу натуру.

Тому дуже важливо, підбираючи для себе стиль тату і взагалі ескіз, уважно і з усією відповідальністю поставитися до цього рішення. Краще підбирати в малюнку такі елементи, які більш точно будуть відповідати Вашому характеру і темпераменту. Якщо Ви завжди дуже активний і перебуваєте в постійному русі, Вам буде доречно зобразити білку в русі, може навіть у польоті. Якщо ваш темперамент більш спокійний, тварину можна намалювати, що займається своїми буденними справами. Наприклад, з горішком.

Значення такого татуювання можна сприймати по-різному, з декількох сторін. По-перше, багато хто вважатиме таку затію досить дитячою і не зрілою. Адже найчастіше білку можна зустріти саме в дитячих казках і мультиках. Інші вважатимуть такі стереотипи безглуздими забобонами. У будь-якому випадку, ніхто і ніколи не дійде в цьому питанні, як і в багатьох інших, одностайної думки і рішення. І врешті-решт, це все залежить тільки від людини, яка для себе вирішила зробити таке татуювання, з особистих причин і переконань. А це мабуть в цьому питанні найголовніше.

Та й загалом, білка як персонаж завжди себе позиціонувала як добра і позитивна тварина. За винятком авторських робіт конкретних людей. Для більшості, білка — це знак працездатності, швидкості, доброти характеру, затишку і родючості. Швидше за все, саме на такі якості тварини і звертають увагу ті, хто зважився зробити татуювання.