Білі татуювання

Білі татуювання

Мистецтво натільного живопису своїм корінням йде глибоко в стародавні часи, маса народностей вважає, що прикраса свого тіла малюнками – це одна з головних їх традицій. Зараз татуювання досить часто виконує лише функцію прикраси. Фахівець може користуватися при роботі різними кольорами, але особливу оригінальність набули білі татуювання. Незважаючи на те, що виникла біла тату недавно, вона вже встигла стати неймовірно популярною.

Популярність такого роду візерунків може бути пояснена масою причин. Наприклад, стандартний малюнок на основі синього або чорного пігменту виглядає досить яскраво і часом навіть зухвало. Біла тату, в свою чергу, не настільки помітна, а тому часто стає ознакою стилю.

Ефектно біле тату буде виглядати на засмаглому тілі, тоді як на блідій шкірі візерунок може просто загубитися. Перед нанесенням малюнка варто обговорити нюанси з майстром, який зможе точно сказати, як саме виглядатиме татуювання на вашому тілі і чи взагалі є сенс у застосуванні білого пігменту.

Серед особливостей білого татуювання варто відзначити той факт, що процес загоєння займає більше часу, ніж після нанесення звичайної темної тату. Секрет криється в тому, що малюнок наноситься на велику глибину, а тому організму потрібно більше часу на загоєння.

З мінусів такого татуювання можна виділити особливість, згідно з якою тату може досить швидко позбутися первозданного білого кольору. Причина криється в тому, що організм поступово заміщає світліші фарби, в яких виконане татуювання. Саме тому варто відразу обговорити з майстром, наскільки часто вам доведеться оновлювати малюнок.