Білі татуювання

Білі татуювання

Мистецтво натільного живопису своїм корінням йде глибоко в стародавні часи, маса народностей вважає, що прикраса свого тіла малюнками – це одна з головних їх традицій. Зараз татуювання досить часто виконує лише функцію прикраси. Фахівець може користуватися при роботі різними кольорами, але особливу оригінальність набули білі татуювання. Незважаючи на те, що виникла біла тату недавно, вона вже встигла стати неймовірно популярною.

Популярність такого роду візерунків може бути пояснена масою причин. Наприклад, стандартний малюнок на основі синього або чорного пігменту виглядає досить яскраво і часом навіть зухвало. Біла тату, в свою чергу, не настільки помітна, а тому часто стає ознакою стилю, а не химерності або, не дай Бог, вульгарності.

Існує й інша причина. Коли майстер вводить чорну фарбу, то навколо пігменту утворюється якась подоба капсули, яке не дає надходити променям ультрафіолету. Якщо розглядати татуювання під деяким кутом, то вона виглядає синім. Біла ж тату повністю позбавлена цього недоліку, будучи яскравою з будь-якої точки зору.

При нанесенні білого татуювання майстер користується класичною технікою, тобто вводить голкою під шкіру білу фарбу. Особливість полягає в тому, що введення ведеться на більш значну глибину.

Ефектно біле тату буде виглядати на засмаглому тілі, тоді як на блідій шкірі візерунок може просто загубитися. Перед нанесенням малюнка варто обговорити нюанси з майстром, який зможе точно сказати, як саме виглядатиме татуювання на вашому тілі і чи є взагалі сенс у застосуванні білого пігменту.

Серед особливостей білого татуювання варто відзначити той факт, що процес загоєння займає більше часу, ніж після нанесення звичайної темної тату. Секрет криється в тому, що малюнок наноситься на велику глибину, а тому організму потрібно більше часу на те, щоб затягнути рани.

З мінусів білого татуювання можна виділити особливість, згідно з якою вони можуть досить швидко позбутися первозданного контуру. Причина криється в тому, що пігмент поступово заміщає світліші фарби, в яких виконане татуювання. Саме тому варто відразу обговорити з майстром, наскільки часто вам доведеться оновлювати малюнок.