ТАТУЮВАННЯ БИТТЯ СЕРЦЯ

ТАТУЮВАННЯ БИТТЯ СЕРЦЯКращі тату-майстри в Києві описали татуювання у вигляді пульсу такою фразою-простенько, але зі смаком і змістом! Така ідея для татуювання актуальна і цікава для будь-якої людини, будь-якого віку, статі та національності. Тема, значення такого малюнка близька і зрозуміла кожному. Просте виконання, компактність, унікальність стануть оригінальною прикрасою вашого тіла. І при цьому можна знайти безліч ще маловідомих смислів і значень для такого татуювання, які будуть ідеально підходити для конкретної життєвої ситуації.

Безумовно, всі погодяться, що татуювання пульс несе за собою очевидне значення — життя. Багато бажаючих зробити тату керуються саме цим, намагаючись підкреслити вдячність, радість від того, що у людини є можливість кожен новий день жити на нашій Землі. Звичайно ж, така подяка долі найчастіше приходить після складного періоду в житті, коли існування людини буквально висить на волосині. І ось, перемігши хвороби, неприємності, будь-які проблеми може з’явитися бажання відобразити на своєму тілі свою кардіограму, свій пульс, биття серця. Цей натільний малюнок у такому разі стане нагадуванням про свою перемогу над підступами долі, нагадування про цінність нашого життя і все, що ми в ньому маємо.

Часто можна зустріти трактування такого татуювання, як захист, оберіг. Згідно зі спостереженнями фахівців тату індустрії, таке значення малюнку надають в основному спортсмени. Адже на досягнення бажаних результатів, цілей завжди потрібно дуже багато життєвих сил, енергії і здоров’я. А пульс, намальований на шкірі, буде таким собі талісманом для збереження здоров’я спортсмена. Крім того таке татуювання завжди буде нагадуванням про те, що варто стежити за своїм способом життя і не нехтувати своїм станом здоров’я.

Також зустрічаються часто в такому татуюванні ідея символізму способу життя людини, його ритму. Воно може нести посил життєлюбства, веселощів, спраги гострих відчуттів і пригод.

Зображують татуювання з пульсом по-різному. Перший варіант, коли кардіограма намальована у вигляді закруглених пагорбів, гірок. Такий вид пульсу може мати значення радісного ставлення до життя, пробудження. Якщо серцебиття зображено на всій тату-кардіограмі, можна говорити про прагнення людини поліпшити стан свого здоров’я. Трапляється також варіант, коли пульс в кінці переходить в одну рівну лінію. Це тривожний знак і може символізувати смерть, кінець життя.

Також таке татуювання пульсу можуть доповнювати і інші елементи. Наприклад, логічно і гармонійно виглядатиме кардіограма із зображенням серця. Часто зустрічається в композиції такий тату змія, як образ медицини та охорони здоров’я. Зустрічається ще християнський хрест, ноти, скрипковий ключ і багато іншого. Нерідко вписують в кардіограму імена свої або близьких людей. Такий жест покаже ставлення до людини, важливість її присутності в житті володаря татуювання. Також можливий варіант, коли це ім’я належить померлій людині, в знак довгої і світлої пам’яті про неї.