Вся правда про біо-татуювання


Напевно, кожна людина хоч раз в житті задавався питанням, щоб набити собі татуювання. Але далеко не всім вистачало на це сміливості, адже татуювання — це на все життя!

Тому більшість не сміливих, які дуже хочуть собі татуювання, намагаються знайти спосіб зробити собі тимчасове татуювання, приміряти його на себе, і стерти, якщо щось не підійде. Досвідчені тату-майстри при цьому попереджають, що тимчасових татуювань просто не існує — на рік, на пару місяців. Тому варто дуже уважно поставитися до тих майстрів, які Вас переконують, що можуть це зробити. Це простий обман з метою заробити! Адже не відомо, якої якості буде цей малюнок і взагалі чи вийде його в майбутньому вивести.

Але не варто завчасно засмучуватися, адже існують так звані біо-татуювання, які триматися на шкірі, правда, не більше одного місяця, а після змиваються. Такий вид тату є нешкідливим, при цьому можна побачити, якого результату можна очікувати, та й взагалі чи зможете Ви носити незмивний малюнок на своєму тілі довго.

На сьогоднішній день існує кілька видів біо-тату. Розглянемо їх більш докладно:

– блиск-тату. Такі малюнки на тіло наносяться за допомогою блискіток, клею і трафарету. Завдяки такому методу, можна зробити дуже яскраві татуювання, які до того ж зітруться через тиждень-другий. Клей для такого тату-мистецтва виготовлений без додавання шкідливих домішок. Хоча варто все одно уважно до цього поставитися. Адже людям, які страждають алергічними захворюваннями, обов’язково необхідно проконсультуватися спочатку з лікарем перед відвідуванням тату-салону.

– татуювання хною. Такі малюнки наносять тільки на чисту шкіру. Також фахівці рекомендують перед сеансом зробити пілінг або депіляцію. Таким чином можна продовжити час, коли малюнок буде триматися на шкірі. Фарба в цьому випадку наноситься дуже щільним шаром, на трафарет. Знімають його вже тільки після повного засихання фарби. Вважається, що таке татуювання може триматися близько місяця. Це залежить від типу шкіри і особливостей організму.

– золотисте татуювання. Його наносять за допомогою трафаретів або ж фольги, спеціального клею. Єдиний мінус — це те, що цей малюнок на тілі протримається не більше трьох днів. Зазвичай, їх роблять для якихось особливих подій і свят, щоб бути неповторними та оригінальними.

– татуювання оксамитом. Крім того, що татуювання оксамитом виглядає неймовірно красиво, воно ще й рельєфне, має м’яку поверхню. При нанесенні малюнка також використовують клей і трафарет. Таке тату може протриматися близько тижня.

Підводячи підсумки, можна також і припустити, що біо-татуювання можуть підійти не тільки будь-якій статі, але і у будь-якому віці, навіть дітям. Адже вони не мають шкідливих компонентів і не змиваються під час водних процедур.