Чорно-білі татуювання

чбВсе йде, все змінюється, на зміну звичному завжди приходить щось нове і заступає старе.. Не виключенням стало і мистецтво татуювання. Якщо раніше існувало поняття татуювання як просто про чорно-білий малюнок на тілі, то з ходом часу з’явилися вже і кольорові, яскраві татуювання. Фахівці помітили, що у зв’язку з таким відкриттям, істотно зменшився інтерес до чорно-білих татуювань. Але при цьому і по сьогоднішній день, не дивлячись на зниження своєї популярності, чорні малюнки на тілі вважаються в тату мистецтві класикою жанру. Це завжди буде затребуваний і улюблений багатьма стиль, який зможе підкреслити оригінальність, елегантність і стиль свого носія.

У такого виду татуювання існує безліч своїх переваг і достоїнств. Наприклад, чорно-білий малюнок-це самий універсальний і оптимальний вибір. Він підійде відмінно для тієї категорії людей, які вважають за краще стриманий, лаконічний і елегантний стиль в одягу, та й по життю загалом. Адже не дарма багато тату-майстрів дотримується думки, що саме чорний колір в татуюванні є королем тату. Також багато хто вважає, що малюнок, виконаний в чорно-білих барвах завжди простіший, зрозуміліший, в чому сенс малюнка, задум майстра і власника тату на тілі.

Цікавою особливістю також є те, що в англомовних країнах, якщо перекладати дослівно, чорно-білі татуювання називають чорно-сірими. І, насправді, це цілком логічно, адже спочатку майстри в татуюванні не використовували білу фарбу.

До того ж ще одним цікавим фактом, який можна заперечувати, є думка, що чорно-білі тату з’явилися в місцях ув’язнення, не стільки віддалених. Вважається, що ув’язнені в якості фарби для малюнків використовували попіл від сигарет.

Може здатися, що це зовсім звичайні татуювання і нічого нового і цікавого з ними придумати не вийде. Але це абсолютно невірне твердження. Адже в сучасному світі чорно-білі татуювання просто вражають величезною кількістю варіантів, ескізів, кожен з яких унікальний і неповторний. Бажаючі набити собі татуювання можуть вибрати абсолютно будь-який стиль і напрямок, а також будь-який малюнок. Це може бути як простий напис, так і різні тварини, квіти, персонажі.

Напевно, ніхто не стане сперечатися, що одними з найпопулярніших татуювань є японські ієрогліфи. Вважається, що кожен з них несе свій особливий сенс, свою історію і значення. Всього кілька красиво переплетених ліній можуть розповісти цілу історію. Серед чоловічої половини татуйованих людей найпопулярнішими вважаються череп, обличчя жінок або персонажів та інше.

Якщо ж говорити про жінок, прекрасну половину людства, то вони обирають для своїх натільних малюнків різні рослини, квіти та орнаменти в чорних тонах.

Найпоширенішими квітами, які дівчата вирішуються набити собі на тіло, є орхідеї. І не дивно, адже ця квітка символізує жіночність, елегантність і грацію. Ще одна популярна квітка півонія асоціюється з любов’ю, романтикою, благополуччям і удачею.

Також, якщо вірити легендам східних країн, то вічну любов і щастя може забезпечити і татуювання з зображенням скорпіона в поєднанні з квіткою хризантема. Це символ гарного настрою і веселощів, щасливого життя. А листя прекрасного дерева клена по праву вважаються своєрідним символом прихильності двох закоханих.

Як підсумок всього вище сказаного, можна прийти до висновку, що чорно-білі татуювання — це поєднання бездоганного смаку і стилю разом зі стриманістю і елегантністю.