ТАТУ ЗІ ЗНАКОМ ЗОДІАКУ БЛИЗНЮКИ

ТАТУ ЗІ ЗНАКОМ ЗОДІАКУ БЛИЗНЮКИДосвідчені тату-майстри впевнені, що ще з найдавніших часів і по сьогоднішній день, люди намагалися своїми натільними малюнками не просто прикрасити тіло, але і внести особливий символізм, зміст і загадку в обраний ними малюнок. Звичайно ж, в сучасному світі смислове навантаження, значення татуювання поступово починає відходити на другий план. А головним принципом, за яким люди вибирають ескіз для майбутнього натільного малюнка — це його естетичність і краса.

При цьому кожна людина все-таки намагається надати особливого значення татуюванню, нехай навіть приховане, зрозуміле і видиме тільки йому. Ідеї таких малюнків можна черпати від усюди-історії, міфи, фільми, література і багато іншого, що цікавить сьогодні людство. Мабуть, одним з найпоширеніших мотивів в тату мистецтві є знаки зодіаку людей. У цій статті більш детально розглянемо один з таких знаків — знак зодіаку Близнюки.

Існує легенда про двох близнюків Поллукса і Кастора і про їх братську любов один до одного, на честь яких і було названо сузір’я. Як свідчить легенда, їхня мати Леда була дружиною царя Тіндарея. Леда була настільки красива, що незабаром чутки про її красу дійшли і до бога громовержця Зевса. А у Зевса була вже дружина Гера. Тому він був змушений перетворитися на час в лебедя, щоб не помітно проникнути до цариці. Від цього союзу у Леди народився син Поллукс. Будучи напівбогом, він був безсмертним. Водночас його рідний брат Кастор, син царя Тіндарея, був простим смертним і не міг жити вічно. Але така відмінність не завадила братам стати по-справжньому нерозлучними і любити один одного найщирішою братньою любов’ю. Ці два брата уславилися славою відважних героїв, які здатні здійснювати неймовірні подвиги. Але одного разу, на жаль, Кастор вплутався в нерівний бій і був смертельно поранений. Другий брат помстився ворогові за смерть Кастора, убивши його блискавкою. Але скорбота по рідній людині все ж була дуже велика. Також він розумів, що будучи безсмертним навіть у підземному світі, царстві бога смерті Аїда він не зможе зустрітися з братом. Тому Поллукс благав свого батька Зевса забрати його безсмертя, зробивши простим смертним. Звичайно ж, батько не був готовий відпустити свого сина. Він запропонував йому існувати на два світи – один день в підземеллі з братом, а другий — на Олімпі з батьком. Звичайно ж, Поллукс погодився. А на згадку про такий нелюдський зв’язок, любов братів один до одного, назвали на їхню честь сузір’я Близнюків на небі.

Всі ці мотиви також можна простежити і в татуюваннях зі знаком зодіаку Близнюки. Хоча, напевно в пошуках оригінального ескізу для такого тату, можна знайти досить однотипні малюнки, виконані в одному стилі і в одній тематиці. Давайте ж розглянемо нові варіанти та ідеї для такого знака як Близнюки.

По-перше, не складно здогадатися, що простота завжди в моді. Це також стосується і татуювання. Тому прості малюнки, в чорних тонах і фарбах,з простими лініями відмінно підійдуть для тих, хто не хоче акцентувати увагу на своїх тату, а скоріше намагаються приховати в них свій особливий, не для сторонніх сенс і зміст.

Також досить цікавим може бути варіант зображення знака Близнюки в поєднанні з іншими символами, які також можуть нести особливе значення для свого власника. Припустимо, такий символ як мандала. Помістивши в центрі малюнка зодіакальний знак, можна доповнити новими смисловими навантаженнями своє татуювання. Наприклад, прагнення до саморозвитку, самопізнання, досягнення своїх цілей. Ну і звичайно ж таке поєднання навіть просто виглядає досить красиво і цікаво на тілі. А підійде в однаковій мірі і чоловікам, і жінкам.

Ще однією цікавою ідеєю може бути зображення знака Близнюки у вигляді висіченої картинки на камені. Наприклад, оригінальним буде варіант такого висіченого знака на диску, на подобу календаря Майя. Таке 3Д татуювання буде мати гарний вигляд на тілі. Але дуже важливо з усією відповідальністю підійти до вибору тату-майстра, щоб така робота була йому по зубах. В основному, такий варіант тату вибирають для себе чоловіки, представники сильної статі.

Якщо ж Ви хочете, щоб Ваш натільний малюнок заворожував і був максимально ефектним, краще розглянути варіанти кольорового татуювання. Наприклад, в кольорі дуже ефектно і заворожуюче буде виглядати сузір’я близнюка, на тлі космосу. Такий малюнок виходить досить яскравим, тематичним і смисловим.