Особливості стилю тату Блекворк

Блекворк або блекаут – це стиль татуювання, що притягує увагу та поєднує в собі містику елементів, строгість орнаментів і автентичність малювання. Що потрібно знати перед нанесенням блекворка на руці, передпліччя, нозі та інших частинах тіла? Про всі особливості і тонкощі напрямки – в матеріалі статті.

ЗМІСТ

Блэкворк тату

Помилково вважати, що блекворк (блекаут) – це тільки “закрас” чорним кольором великих ділянок шкіри. Цей стиль також має на увазі нанесення чорних зображень і складних композицій з безліччю чорних елементів. Блекворк, крім візуальної простоти, ідеальний для перекриття старих невдалих тату і шрамів. І якщо невдалий малюнок вивести можна, то блекворк – це татуювання без повернення. Перш, ніж відвідати салон, прочитайте статтю і ознайомтеся з нюансами стилю, значенням, сюжетами і мінусами.

ЕКСКУРС В ІСТОРІЮ

Стиль, якому характерні виключно темні тони – ніяк не сучасний тренд. Це, скоріше класика, яка знаходила своїх шанувальників протягом всієї історії татуювання. Зародився Blackwork ще в давнину – жителі полінезійських островів кілька тисячоліть тому використовували вугілля дерева (що і давало фарбі чорний колір), щоб нанести на своє тіло масштабний малюнок. Перетворюючи це в цілий ритуал, люди в давнину використовували блекворк тату як показник ідентичності і вірності.

блэкворк мужской

ЗНАЧЕННЯ НАПРЯМКУ

Для цього стилю не настільки важливо сакральне значення, скільки естетичність і акуратність зображення. Наприклад:

  1. Гармонійний чорний монолітний рукав з невеликим сплетінням геометричних візерунків викликає, скоріше, естетичну насолоду, а не змушує задуматися про сенс композиції.
  2. Елегантний чорний браслет на руці або передпліччі може логічно завершувати цілий малюнок, відокремлюючи конкретне татуювання від інших.
  3. Перекриття партаку – ідеальний варіант надійно приховати щось пов’язане з даними малюнком, забути про якусь подію або просто замазати негарний дефект на шкірі.

Отже, в блекворк куди важливіше практичність, ніж якийсь містичний сенс. Проте, зовні тату виглядають брутально і різко, тому носії стилю, ймовірно, так хочуть показати свою силу, мужність і спробу відійти від загальновизнаних канонів.

Блэкворк женский рукав

ПОПУЛЯРНІ СЮЖЕТИ СТИЛЮ

Найчастіше в цьому стилі набивають тату на руці, продовжуючи композицію на тілі. Любителі блекворка набивають на тілі також орнаменти, Геометричні фігури і елементи для пом’якшення загальної картини. Останній варіант найбільш популярний серед жіночих татуювань – дівчата розбавляють грубий стиль квітами, силуетами тварин і лініями. Користується певним попитом тату блекворк ліс – композиція виглядає загадково і заворожує монохромним царством чорноти, що проглядає крізь крони дерев.

Варто відзначити, що до блекворк часто додають інші стилі – геометрію, дотворк, графіку та інші. Все обмежується лише фантазією і розмахом ескізів, що наносяться на шкіру.

Блэкворк татуировкиДо блекворк часто додають інші стилі – геометрію, дотворк, графіку та тп. Все обмежується лише фантазією і розмахом ескізів, що наносяться на шкіру.

ОСОБЛИВОСТІ БЛЕКВОРКА

У цієї техніки є певні особливості, які слід врахувати перед нанесенням:

  1. Запам’ятайте, що блекворк – це раз і назавжди. Його не перекрити, не поміняти і не видалити повністю. Набивати татуювання варто тому, хто без коливань і частки сумніву буде впевнений, що малюнок буде його радувати до кінця життя.
  2. Це довго. Доведеться просидіти в кріслі майстра багато годин, особливо, якщо мова йде про те, щоб забити цілу кінцівку. Відповідно і ціна може кусатися.

Блэкворк тату на спинеЦей напрямок – один зі складних стилів, що вимагають граничної акуратності і посидючості.

      3. Результат залежить від навичок майстра. Все-таки цей напрямок – один зі складних стилів, що вимагають граничної акуратності і посидючості. Це вміння якісно забивати великі площі, щоб колір лягав рівномірно – не кожен майстер зможе так зробити… Адже пошкоджується велика ділянка шкіри, і при загоєнні, часто місцями з’являються світлі “плями” які потрібно коригувати, а це повторно тривалий сеанс.

Блекворк – це впізнаваний стиль, що виділяє носія з натовпу. Чорне монолітне татуювання іноді доповнюється іншими напрямками і дозволяє розгулятися фантазії як завгодно, роблячи малюнок унікальним. Плюс, це найлегший спосіб перекрити невдале зображення або приховати шрам. Незважаючи на свої особливості, татуювання виглядає естетично і відмінно «сусідить» з абсолютно несхожими напрямками.

ПОДИВІТЬСЯ ГАЛЕРЕЮ З ФОТО-ПРИКЛАДАМИ ТАТУ БЛЕКВОРК

Задайте вопрос - мы онлайн!