Зірки Боллівуду в гонитві за модою і красою


Сучасні актриси Боллівуду слідуючи молодіжній моді, поспішають прикрасити своє тіло татуюваннями. Багато хто робить це вперше, а деякі вважаються «піонерами» прикрас тіла і набивають вже навіть не п’ятt татуювання. Ось деякі представниці Боллівуду, які вже встигли прикрасити своє тіло малюнками.

Отже, почнемо з «піонерів». Равина Тандон вважається однією з перших актрис, яка наважилася прикрасити себе натільнbv малюнком. Її спину прикрашає Скорпіон.

Далі йде Сумшита Сен. Вона вважається рекордсменкою за чисельністю татуювань на тілі. У неї є малюнок у вигляді кинджала (означає спокусу), розташований він на спині. Права рука прикрашена латинською фразою “soli deo glory”, що означає «Слава Богу». Ліве зап’ястя прикрашає напис «I AM» і означає «я».

Ще один напис красується на передпліччя лівої руки, він означає «Або знайду дорогу, або прокладу її сам» («Aut Aut Viam Inveniam Faciam»).

Ще одна успішна актриса і модель Дипика Падуконе є власницею кількох тату. Одне з них красується на її шиї, там вибиті ініціали Ранбира Капура, однак після їх розриву до малюнка додалася третя буква. У дівчини є ще одне татуювання, це око і воно прикрашає її кісточку.

Актриса Малайка Арора Кхан має дуже гарне ім’я, воно перекладається з суахілі як ангел, можливо саме тому актриса вирішила увічнити його у вигляді татуювання ангела, нанесеного на нижню частину спини.

Красуня Еша Деол, почала свою кар’єру в 2002 році, одна стала дуже популярною в Індії. Вона теж вирішила прикрасити своє тіло малюнками, тому нанесла два татуювання на плечі. На лівому красується напис «Ом», а на правому «Гаятри мантра».

Актриса Шруті Хассан не тільки пише пісні і смачно готує. Вона дуже красива і знає кілька мов, саме тому її ім’я витатуйовано у неї на спині тамільською мовою, до речі, цією ж мовою вона виконує пісні до фільмів.

Відома актриса Кангана Ранаут прикрасила своє тіло двома малюнками. Перший – це малюнок троянди, він символізує Амура, бога любові. Татуювання серед місцевих жителів вводилося штучно польськими священиками, розташоване на щиколотці лівої ноги. Другий малюнок нанесений на потилицю, там зображений ангел-меч з крилами.

Для Селіни Джайтлі, королеви краси Індії (титул був отриманий в 2001 році), татуювання стало зізнанням в любові і вірності своєму чоловікові. Його ім’я тепер витатуйоване у красуні на безіменному пальці, подібна прикраса служить дівчині замість обручки. Амріта Арора є моделлю, актрисою і за сумісництвом сестрою Малайки Арора. Вона за прикладом сестри вирішила прикрасити свою спину татуюванням, яке говорить «Любов врятує світ». Актриса і модель Катріна Каїф вирішила зробити собі тату на грудях, правда поки воно лише тимчасове. Ескіз був придуманий на фотосесії.

Дуже незвичайне татуювання у актриси Тріши Крішнан. Її груди прикрашає рибка з мультфільму «у пошуках Немо», а також є малюнок на руці.

Відома телеведуча, модель і актриса Мандира Беді вирішила прикрасити свій пупок буддійським символом. Спину актриси прикрашає напис «Ek Omkar».