Значення татуювання діамант

Значення татуювання діамантЗначення татуювання діамант має кілька значень — це багатство, непереможність, достаток.

Мало хто взагалі коли-небудь чув про те, що татуювання діаманта можна робити не тільки просто набивши малюнок фарбою на шкіру, а й за допомогою самих дорогоцінних каменів. Звичайно ж, другий варіант більше нагадує не татуювання, а пірсинг, та й дозволити собі таку натільну прикрасу навряд чи багато хто зможе. Адже носити справжні камені Сваровські-досить дорога прикраса. Тому більшу популярність серед основної більшості людей отримали звичайні татуювання в звичному виконанні.

І все-таки, якщо говорити про значення тату діаманта, то варто відзначити, що такий малюнок несе за собою напрочуд досить глибокий сенс. У країнах Західного світу таке татуювання має значення чесності і відданості, непідкупності. До речі, саме цей факт і послужив тим, що практично всі обручки прикрашають саме діамантом.

Крім усього іншого, через свої значення як багатство, достаток, високий статус тату з діамантом може мати і силу своєрідного талісману на удачу, який буде закликати фінансові можливості і багатство до його носія. Історія і легенди свідчать, що ці дорогоцінні камені були відомі ще сотні років до нашої ери. Про це свідчать писання на санскриті ще часів культури Стародавньої Індії.

Трохи пізніше діаманти стали відомі і в сучасних європейських країнах. Дослівно з грецької назва каменю перекладалася як непереможний. І це зовсім не дивно, адже саме діамант відрізняється і цінується своєю неймовірною міцністю і силою. В давні часи і аж до вісімнадцятого століття вже нашої ери таким чином і потрапляли на нашу земля ці камені, їх постачали з Індії.

По праву, діамант вважають одним з найяскравіших, дорогих і гідних каменів. Адже в ньому поєднується, здавалося б, не поєднуване -міцність і блиск, світло і сила. Він символізує цілісність і сталість, а також і сонце, його сяйво.

Загалом, цей камінь сприймають і як духовний символ. Навіть в Індії трон Будди, а також і його скіпетр прикрашені повністю саме діамантами. Відзначимо, що трон є таким собі символом Всесвіту, його центру. Скіпетр — це символ божественної енергії.

Фахівці кращих тату салонів Києва відзначають, що таке татуювання зазвичай підходить абсолютно всім, незалежно від віку і статі. Адже абсолютно кожна людина прагне бути вище за статусом і успішним, та ще й оточити себе гарними речами, які будуть приносити тільки радість їм і їх оточенню. А татуювання найоригінальніший і в той же час простий і доступний спосіб це зробити.