Буддизм, Індуїзм – значення татуювань

Буддизм, Індуїзм - значення татуювань

Буддизм є однією з найпоширеніших релігій світу, тому це ще й популярна культура. І в цій культурі, крім усього іншого, є і татуювання.

Індія – загадкова країна: танці, релігія, одяг і тату неймовірно красиві і цікаві.

Тату з індійськими мотивами часто роблять ченці. Це є знаком поваги до закону, релігії, страждань, перенесених в минулому.

Буддизм включає в себе поклоніння безлічі богів, і татуювання з їх зображеннями – найчастіші в Індії. Ганеша, Шива, Крішна, Ганапаті, Калі, Хотей і Будда найбільш популярні персонажі буддизму.

Досить популярними в Індійській культурі є зображення, що означають жіноче начало. Вони символізують зображення богинь і індіанок. Дуже важливо підкреслити жіночу красу і велич, для чого і роблять дані тату.

Малюнки в Індії також можуть містити зображення дітей. Вони символізують добро, віру і щирість. Дітей також зображують зі зміями, що означає сміливість, священність дитинства і мудрість богів.

Величезне значення мають зображення шанованих в Індії тварин. Змії, корови, слони і тигри – основні персонажі буддизму. Вони символізують любов і природу і богам, що підкреслює натуру індусів.