Буйвол, Бик, Вол, тату Телець, Корова – значення татуювань

Буйвол, Бик, Вол, тату Телець, Корова - значення татуювань

У більшості народів татуювання бик є символом мужності, мощі і влади. Ця тварина була вельми шанованою в багатьох культурах, будучи однією зі священних тварин. При цьому бик, як правило, вважався втіленням одного з головних божеств. Так, в Стародавньому Єгипті священний бик Апіс був пов’язаний з богами Ра, Птахом і Осірісом, в Індії – з Індрою, Агні, Шивою і Рудрою. У грецькій міфології бик був одним з улюблених втілень верховного бога Зевса. А в легендах скандинавів він часто супроводжував богів Тора і Фрею.

Багато стародавніх народів практикували обряд жертвопринесення бика на честь початку весняного циклу, оскільки його кров вважали наділеною особливою життєвою силою. Відгомін цих вірувань виразно проглядається і в сучасних тлумаченнях тату з цим символом. Татуювання із зображенням бика уособлює чоловіче начало, неприборкану силу, сексуальну міць і вируючу життєву енергію. Найкраще це татуювання підходить для зрілих чоловіків міцної статури, які звикли вести брутальний спосіб життя. Тату з зображенням бика на кориді або чорного бика з палаючим поглядом символізує гру зі смертю або з темними силами. Людина ж з бичачою головою, навпаки, є символом захисту від злих сил. Нарешті, подібне татуювання популярне серед людей, що народилися під зодіакальним знаком Тельця.

Що стосується жіночої іпостасі бика – тату корови, то вона також вважалася символом стародавніх космічних сил, творців усього сущого. У Стародавньому Єгипті корова персоніфікувала собою зоряне небо. Крім того, практично у всіх культурах ця тварина вважалася символом материнства, радості і жіночого початку. Якщо влада і могутність бика заснована на його неприборканій силі, то жіноча влада корови заснована на материнській любові і мудрості.