Значення татуювання булавка

тату булавкаХтось робить татуювання для прикраси, а комусь дуже важливо, яке символічне значення несе той чи інший образ. Тому багато людей вважають за краще тату з символами, які будуть нести захисну функцію і виступати амулетами. Приміром, Розглянемо значення татуювання булавка.

Багато людей носять на одязі шпильку, так прийнято за повір’ям, що даний аксесуар здатний відлякати пристріт недоброзичливців. А що якщо прикріпити цей захист прямо до шкіри, та ще й на все життя? Це можливо, якщо нанести булавку на шкіру у вигляді татуювання.

Значення тату булавка — це, звичайно ж, захист і оберіг. Всі ми знаємо, що булавочку вважають здатною відлякувати злих духів, захищати від заздрості і пристріту недобрих людей, і в цілому вона вважається хорошим амулетом. Пішла така прикмета з віри в те, що метал має особливу енергетику і сильних дух, а найбільш зручний предмет, щоб носити його постійно з собою — це саме булавка.

Звичайно, ми живемо в двадцять першому столітті і все далі йдемо від прикмет і стереотипів. Особливо тату-любителі відрізняються новаторськими поглядами і люблять ламати шаблони і підвалини. Однак шпилька як символ для тату універсальна. Її вважають за краще і скромні люди, які бажають знайти таким чином захист, і зухвалі тату-любителі. Перші наносять маленьке тату в прихованому від сторонніх поглядів місці. А ось другі віддають перевагу зухвало зображати шпильку на відкритих ділянках шкіри, як на шиї, кисті руки і навіть на обличчі; показуючи тим самим, що ніякого злого впливу вони не бояться.

Однак, найчастіше шпильку як татуювання наносять на передпліччя або зап’ясті, зображуючи таким чином, щоб здавалося ніби вона протикає шкіру. Тут, при бажанні, тату можна і приховати під одягом, і показати, надівши щось з коротким рукавом. Також в разі жіночого варіанту тату, дуже витончено виглядає шпилька на ключиці. До речі, ця ідея дуже універсальна, так як підійде і чоловікові, і дівчині, будь-якого віку і соціальних статусів. Вона може бути як окремим символом, так і елементом великої тату-композиції.

Є ще одне, менш поширене значення тату з булавкою. Багато людей прикріплюють шпильку до одягу, щоб про щось не забути. Тому в якості тату цей символ може бути перманентним нагадуванням про щось дуже важливе, про що не можна забувати. В такому випадку, для кожного це буде щось своє. Перевагою такої ідеї, в тому числі буде те, що ніхто, крім власника малюнка, не буде знати, що він означає.