Значення татуювання бульдог

татуювання бульдогТатуювання з тваринами — найпопулярніші. Адже кожен з нас, так чи інакше асоціює себе з якоюсь твариною. Також буває, що на шкіру наносять тату на честь своїх домашніх вихованців. Такі тату, звичайно, найчастіше з собаками. І крім цього, у кожної породи є ще й своє значення, як символу. Розберемо значення татуювання бульдог.

Насправді, причин, зробити тату з бульдогом може бути три. Найчастіше це «портрет» домашнього улюбленця. Багато людей так прив’язані до своїх собак, що дійсно вважають їх кращими друзями і з задоволенням наносять зображення з ними на свою шкіру назавжди. Інші ж, асоціюють себе з бульдогом, порівнюючи свій характер з його рисами поведінки. А бувають і ті, хто взагалі не вважає, що натільний малюнок повинен нести якесь значення і вибирають ідею для майбутнього тату виключно з естетичної привабливості. Таким людям просто подобається, як виглядає бульдог і вони наносять його на шкіру в якості прикраси.

Значення татуювання бульдог — це стриманість, благородство, інтелект і важність. Звичайно, як будь-яка інша собака, він уособлює дружбу, відданість, вірність і підтримку. При цьому, важлива і конкретна порода бульдога, адже вони бувають різні. Приміром, англійський бульдог, незважаючи на невеликий зріст, виглядає дуже важно і люто. Це буде говорити про характер власника татуювання з ним. Ця людина, з внутрішнім стрижнем, упевненістю і цілеспрямованістю. Вона чітко знає чого хоче і йде до цього. Їй все одно, що про неї думають. Це людина не емоційна, яка не витрачається на дрібниці. ЇЇ не назвеш душею компанії, вона — інтроверт і не намагається щось із себе будувати чи комусь сподобатися.

У свою чергу, американський бульдог був символом військово-морського флоту цієї країни. Як символ він уособлює мужність, сміливість, упевненість і брутальність, вміння постояти за себе, за своїх близьких і за свої ідеали. Таку ідею вибере людина сильна як фізично, так і морально, витривала і відважна. А ось французький бульдог має більш милий символізм, адже ця порода завжди викликає розчулення. Такий малюнок нанесе на шкіру людина життєрадісна і добродушна, оптимістична і доброзичлива.

Татуювання з бульдогом можна зробити в різних стилях — від мініатюрного контурного силуету, до кольорового реалістичного малюнка на всю спину. Але найчастіше роблять, і найефектніше виглядає реалістичне чорно-біле зображення на плечі або передпліччі.

Задайте вопрос - мы онлайн!