Значення татуювання бультер’єр


Як помітили досвідчені тату-майстри, досить популярними є татуювання із зображенням домашніх улюбленців. Досить часто приходять в салони бажаючі зобразити на своєму тілі улюблених кішечок, собачок і інших вихованців. Приміром, для чоловіків більш актуальним і бажаним виявилися татуювання із зображенням собак.

Мабуть, одним з найцікавіших ескізів для тату з собакою у чоловіків є татуювання з бультер’єрами.

Багато хто вірить, що такий малюнок здатний уберегти і стати захистом навіть у варіанті татуювання. Вважається, що бультер’єри дуже сміливі, віддані своєму господареві собаки, які завжди стануть на захист свого володаря, оберігаючи від невдач і зовнішніх небезпек.

Вважається, що така сильна і безстрашна собака буде актуально і красиво виглядати на сильному і підтягнутому, красивому чоловічому тілі. Тому, щоб уникнути не бажаних можливих жартів і порівнянь з татуюванням на Вашому тілі, варто врахувати і свої фізичні дані. І при необхідності, попрацювати і над собою, наприклад, в спортивному залі.

Варто розуміти, що чіткого певного місця для такого татуювання просто не існує. В такому випадку відмінно підійдуть і руки, і ноги, і спина, і плече і інші частини тіла. Найголовніше при цьому, просто порадитися з майстром і визначитися з доречним розміром тату для кожного можливого варіанта, також і для Вашої фігури і будови тіла. Все буде в цьому випадку абсолютно індивідуально, підібрано саме під Вас.

Дуже часто чоловіки, вибираючи таке татуювання, намагаються підкреслити свою силу, сміливість і серйозність. Часто навіть саме внутрішню силу, а не зовнішню.

Дуже часто бультер’єр зображується з оскаленою пащею. Це може говорити про внутрішній настрій носія такого татуювання, про бажання продемонструвати свою силу. Таке ж значення може нести і бультер’єр, який переслідує свого кривдника.

Буває, що тварину зображують навпаки досить спокійною і миролюбною, доброю. Природно, смислове значення буде зовсім іншим. Зрозуміло, що і власник такого татуювання буде сам по собі досить позитивним і доброзичливим. Принаймні, з тими, хто добрий до нього! Адже своїх кривдників бультер’єр в будь-якому випадку не залишить безкарними.

Підводячи підсумки, важливо розуміти, що настрій і значення, яке буде нести татуювання бультер’єра буде залежати індивідуально, виключно від носія такого татуювання. Чоловіки швидше за все, виберуть більш страхітливий і сильний ескіз. У той час як жінки підберуть для себе більш милий і добрий малюнок.