Значення татуювання бик

Значення татуювання бикЯке ж значення може мати таке татуювання як бик? Це сила і міць, душа і смерть, мужність і плодючість.

Зображення на тілі людини бика завжди дає зрозуміти про основні риси характеру її носія. Як стверджують тату-майстри Києва , значення татуювання досить просте і зрозуміле — чоловіче начало, сила і потужність.

Якщо ж говорити про саму тварину, то і він сам завжди асоціюється з чоловічими татуюваннями, мужнім чином. Його завжди пов’язують з родючою силою сонця. Його ж рев асоціюється найчастіше з громом і бурею, дощем. Тупіт його копит — це землетрус.

Дуже в багатьох культурах і народах татуювання із зображенням Бика пов’язують з образами стародавніх богів. Адже саме в образі цієї тварини найчастіше уявляли собі стародавні предки своїх богів. Для них він символізував царственість, життєву силу і стихії природи. Цікаво відзначити також те, що абсолютно всі народи характеризували тварину тільки наймогутнішими і благородними якостями і словами.

У буддизмі бик — це символ особистості, іранці бачать в ньому всю душу світу, кельти — силу і міць. Навіть ще стародавні римляни вважали кров бика священною, чистою і самим плином життя. У єгипетській та індійській культурах Бик і досі залишився священною твариною-Йому поклоняються і моляться. Навіть сам бог Зевс в давньогрецькій міфології представлявся найчастіше саме у вигляді бика.

Говорячи про знаки зодіаку, то бик відноситься до знаку Тельця. Існує також думка, що чорний бик несе поганий вплив і позначає смерть і все демонські погані якості.

Ну і нарешті, в сучасному світі татуювання із зображенням бика за значенням дуже схоже на древні вірування і практично нічим не відрізняється. Досі бик є символом сили (щоправда, з часом ця сила стала менш керованою), мужність і потужність чоловічого духу і тіла, та й взагалі всі найхарактерніші справжньому чоловікові характеристики. У сучасні дні страхітливий чорний бик став зображуватися найчастіше з вогняними палаючими очима. Його значення сьогодні — це ігри зі смертю, темними силами і небезпекою. Якщо ж зображений бик з кориди, то в більшості своїх випадків він уособлює приборкану чоловічу і звірячу силу.

Якщо на татуюванні чоловік зображений з головою бика, це може говорити про те, що носій тату в такий спосіб придбав собі охоронця від усіх злих сил в його особі. Та й взагалі існує думка, що малюнок цієї сильної тварини може навіть служити людині оберегом від усього поганого! Хоча варто відзначити, що таке татуювання все-таки більше підійде саме чоловікам!