Значення татуювання чайка

Значення татуювання чайкаЯк стверджують фахівці одного з кращих тату-салонів Києва, такий яскравий птах зазвичай несе за собою значення незалежності, непокори, свободи чи радості.

Звичайно ж, найпершою асоціацією з цим птахом є морське середовище і свобода польоту птиці і неба!

Якщо говорити про татуювання із зображенням чайки, то таке рішення найчастіше приймають моряки, рибалки або інші професії, пов’язані з водним світом і стихією, або ж просто любителі… Для тих же моряків такий малюнок має дуже глибоке символічне значення. Наприклад, малюнок на тілі у вигляді чайки символізує пам’ять про близьких, рідних і коханих, які чекають їх вдома, на суші під час їх походу в море. Також існує така прикмета, що чайка на кораблі завжди приносить удачу і «прискорює» повернення додому.

Якщо ж говорити про любителів, людей, у яких рибалка — просто хобі, набивають подібні татуювання вони в знак важливого місця в їх житті не птаха, а самих риб і їх лову. Можливо, це є для них хорошим знаком і рівнем в полюванні на риб. А в цьому чайці рівних немає! Таке бажання і сили якраз і позначає нанесене тату на тілі рибалки.

Також неможливо не зупинити свою увагу і на тому, що чайка як образ присутній і в тюремному світі. Чайка, яка ширяє над хвилями має значення витраченого даремно часу і про жаль про колишню свободу і її цінності. Якщо ви випадково побачите тату, з першого погляду безглузде, з буквами ЛСКЧВ, знайте, що це скорочення від фрази ” Люби свободу, як чайка воду!”.Тату, на якому чайка зображується разом з сонцем, вважається жіночим малюнком. Позначає вона також втрачений час і молодість. До того ж дуже часто птахів набивають злодії на правій руці. Також тату може бути зроблене в пам’ять про друзів, що залишилися на волі, яких ув’язнені втратили після в’язниці.

Ну і звичайно ж, татуювання із зображенням птиці можуть вибирати і вільні, законослухняні громадяни! Зазвичай для таких малюнків вибирають яскраві фарби. Такий малюнок може говорити про своєрідну вдачу його носія. Звичайно, для таких людей не існує іншої думки, крім їх власної, вони самовпевнені і самозакохані. Адже і сама птиця за своєю природою не приймає і порушує всі межі, роблячи лише те, що захоче!

Хоча існує також і думка, що чайка має зовсім інше значення — сила духу, політ душі, легкість. Також можна почути, що чайка-знак зради, адже за своєю природою цей птах непостійний і перелітний. Ще одним неприємним значенням є жага помсти. Такий сенс був придбаний через те, що чайки можуть вбивати яйця інших птахів, скидаючи їх у прірву.

І тим не менш, в більшості випадків, чайка несе позитивний сенс, емоції. Це нагадування про кращі часи, зміни і події в житті!