Значення татуювання Чайка, Альбатрос, Баклан

Значення татуювання Чайка, Альбатрос, Баклан

Чайки мешкають на морях і озерах по всьому світі. Немає жодного морського берега, де б Ви не зустріли чайку. Татуювання із зображенням Чайки символізує безмежну свободу, відчуття польоту. Рибалки і моряки найчастіше наносять це татуювання. Проводячи більшу частину часу в морі, це зображення служить нагадуванням про рідний дім, близьких, і життя на суші.

Для моряків, присутність чайки на кораблі, приносить велику удачу, і говорить про швидке повернення додому. Рибалки роблять тату Чайка, і вона є для них символом самої риболовлі. Адже цей птах вміє ловити рибу так, як не може людина. Таке татуювання є прагненням до ідеалу в цьому ремеслі.

Татуювання Чайка символізує легкість, невинність, політ душі. Але дуже рідко вона може символізувати зраду, мінливість, через те, що чайка є перелітним птахом.

Альбатрос або Баклан – велика морська птиця, дуже часто приймають за чайку, але це інша порода птахів. Альбатроси, баклани і буревісники відлітають далеко в море, за багато кілометрів від берега, і рідко повертаються на землю. Татуювання із зображенням Альбатроса або Баклана, є символом витривалості, мужності, допитливості і розуму.