Значення тату пісочний годинник

Значення тату пісочний годинник

За спостереженнями тату-майстрів, все більш популярним і частим явищем стає татуювання із зображенням пісочного годинника. Такий малюнок має наступні значення — життя і смерть, вічність, час і розвиток, неминучість, доля.

Звичайно ж не може бути й сумнівів, що годинник в будь-якому вигляді має значення часу і мінливості світу, безперервного руху і вічності, у якої є межа. Як не дивно, але пісочний годинник у своєму смисловому значенні дуже схожий зі значенням татуювання сакури — швидкоплинність життя.

В основному, таке татуювання з годинником роблять в пам’ять про якусь важливу для людини подію і дату, при чому не обов’язково про хорошу… до того ж такий малюнок має і філософське значення. Також татуювання у вигляді пісочного годинника може служити певним нагадуванням про майбутні події, навіть смерті, адже час також ні до кого не милостивий, без винятків…

Хоча також існують випадки, коли годинник набивали навпаки в знак того, що вони живі і у них є в запасі час, який не можна просто витратити даремно. І якраз пісочний годинник і служить такою собі мотивацією до дії, до повного життя його носія. Це свого роду графічний заклик не відкладати нічого на потім, адже існує тільки сьогодні і тільки мить, яка є зараз.

Як знає, напевно, абсолютно кожна людина планети, час — це найцінніший наш ресурс, якого повернути буде неможливо. Тому всі ми завжди прагнемо не витратити час даремно, а провести його з користю, залишивши в пам’яті найважливіші та пам’ятні події і навіть дрібниці.

Якщо говорити ще про античність, то у стародавніх греків вже був популярним цей знак. У них він мав значення неминучості і невблаганності часу. До того ж їх дуже часто приписували до образів таких богів як Зевс громовержець, богиня правосуддя Феміда і бог сонця Геліос.