Значення татуювання годинник

Значення татуювання годинник

Людство, на різних своїх етапах розвитку, використовувало різні типи годинників. Найпершими, якими стала користуватися людина, стали Сонячні годинники. Такі годинники були засновані на тому, що сонце відкидає тінь від предметів, і його шлях по небу однаковий. Пізніше з’явилися й інші типи годин: зоряні, водяні, вогневі, пісочні, колісні, механічні, електричні та електронні.

Годинники символізують вічність часу, а так само є знаком швидкоплинності часу і його постійного руху і мінливості світу. Вони нагадують нам про короткочасність людського життя. У грецькій міфології час був підвладний тільки богам, і вони контролювали його хід. Годинники втілювали ідеї «тривалості і невідворотність», і були пов’язані з такими іменами як Зевс, Теміс, Феміда і бога сонця – Геліоса.

Деякі люди роблять татуювання годинник, в пам’ять про важливі події в житті, щоб вони відраховували минулий з тих пір час, або навпаки нагадували про майбутні події. Таке татуювання символізує швидкоплинність життя, переходу від дитинства до юності, потім до зрілості і старості, а в кінці до смерті.

Пісочний годинник – був мірилом часу протягом багатьох століть. Татуювання Пісочний годинник символізує зв’язок між минулим і майбутнім, циклічною зміною життя і смерті, порядку і хаосу. Як пісок закінчується в цьому годиннику, так і життя закінчується раптово, в один прекрасний момент. Таке татуювання завжди буде нагадувати про дорогоцінний час. Його також можна зобразити зі словами: «Час летить» або «Не дозвольте часу пройти повз Вас». Зображення годинник з крилами символізують моментальність людського життя, що час летить як птахи і не повертається. А зламані або розбиті Годинники символізують біль, гнів, смерть. Пісочний годинник символізуює швидкоплинність часу.

Годинник без стрілок-символ порожнього життя, існування, не наповненого ніякими подіями. Таке татуювання роблять на знак жалю про втрачене життя, або бажання перестати стежити за часом.

Татуювання Годинник це свого роду нагадування про те, що людина ще жива, і не варто втрачати час дарма, треба жити на повну, і робити те, що хочеться, не дивлячись ні на що. Одні люди витрачають час, мріючи про красиву смерть, а інші, думають, як прожити красиве життя. Татуювання Годинник висловлює самосвідомість кожної людини, гідну і не безглузду.