Чорти тату, нечисть різна, тату Демони, мерці і тп – значення татуювань

Чорти тату, нечисть різна, тату Демони, мерці і тп - значення татуювань

Тату чорт або диявол здавне уособлювати сили зла. Її зовнішній вигляд може бути різний, але незалежно від цього диявол і його підручні – чорти і демони – є абсолютно злими істотами, що спокушають людей і маніпулюють ними. Саме диявол спонукає людину до вчинення аморальних вчинків. Його мета-дістати в своє розпорядження якомога більше людських душ. Для цього диявол іноді йде на угоди з людьми, пропонуючи за їх безсмертні душі багатство, любов, молодість або виконання бажань. Втім, в будь-якому випадку людина виявляється обдуреною.

Хоча образ диявола отримав свій повний розвиток в християнській культурі, зародився він задовго до її появи. Наприклад, окремими його рисами був наділений давньоєгипетський бог Сет, що втілює хаос, війну і смерть, вічний противник бога Гора. Сет зображувався у вигляді високої людини з шакальєю головою і двозубим посохом в руках (прообраз диявольських вил). Прямим попередником християнського диявола був античний бог Аїд, владик підземного царства мертвих. Крім того, на формування образу диявола вплинули античні образи лісового бога Пана (від нього чорти успадкували вкриті шерстю ноги і роги з копитами) і бога-коваля Гефеста (від нього у диявола – кульгавість зв’язок зі стихією вогню).

В сучасному мистецтві татуювання варіанти зображення чортів або диявола вельми різноманітні. Традиційно в цьому тату він зображується у вигляді людиноподібної істоти червоного кольору з рогатою головою і роздвоєним на кінці хвостом. Ноги його закінчуються кігтями або копитами, а в руках він тримає вила. Крім того, диявол часто буває наділений крилами дракона або кажана. Ще одним варіантом тату є зображення горгулі-потворної звіроподібної істоти з крилами, іклами і кігтями. Втім, Диявол може зображуватися і у вигляді елегантної людини в діловому костюмі, якого викривають лише невеликі ріжки на голові. Поширені і татуювання маленьких бісенят.

Незважаючи на загальне уявлення про чорта як про втілення зла, татуювання з його зображенням зовсім не завжди є знаками прихильності їх носія до сатанинських культів або його злий характер. У більшості випадків такі тату символізують незалежність, норовливість або схильність до пустощів і проказів. Також таке татуювання можна зробити в знак боротьби з будь-якою сильною спокусою. Поширені татуювання чортів (демонів) в жіночому обличчі, що говорять про схильність до небезпечних розваг-алкоголю і азартних ігор. Зображення диявола в парі з ангелом є аналогом східного символу «інь-ян», що символізує баланс сил добра і зла.

Що стосується інших представників нечистої сили – зомбі, упирів, вовкулаків, зомбі – то їх тату не мають певного символічного значення і говорять лише про любов їх носія до жанру «хоррор» або «треш».