Черепаха татуювання – значення татуювань

Черепаха татуювання - значення татуюваньУ мистецтві татуювання черепаха є однією з тварин з найбільш багатою символікою. Хоча більшість сучасних людей асоціюють черепаху з повільністю і загальмованістю мислення, з глибин давнини до нас дійшли дещо інші уявлення про цю тварину.

У китайській культурі тату черепаха носить титул Вірного Воїна і символізує витривалість і силу. У Китаї черепаха відноситься до числа чотирьох духовно просвітлених тварин разом тигром, драконом і феніксом, будучи пов’язана з водною стихією, початковим хаосом, північчю і початком інь.

У стародавніх греків і римлян черепаха була атрибутом богині Афродіти, втілюючи родючість і жіноче начало.

Знамените довголіття черепах стало одним з їх найбільш важливих якостей в символіці тату. Особливо мудрість і довголіття черепахи шануються в Японії.

У багатьох міфологічних системах черепаха була одним з почав світоутворення. Жителі Індії вважали,що світ розташований на спині величезної черепахи, що пливе у водах безкрайнього океану. У даосів черепаха була втіленням всього космосу разом з небесним куполом. Шумери вважали черепаху втіленням божества – ватажка морських глибин.

У західній культурі тату черепаха асоціюється зі спокоєм, впевненістю в собі, стійкістю і великими знаннями. Крім того, вона символізує захист від небезпеки. Також татуювання черепахи може нести особливе особисте значення, пов’язане з якими-небудь значущими в житті людини подіями. Наприклад, президент США Джон Кеннеді зробив собі тату черепахи на пам’ять про перетин екватора.