Череп татуювання, кістки, скелет тату – значення татуювань

Череп татуювання, кістки, скелет тату - значення татуювань
Татуювання із зображенням черепа має змішане значення. У більшості випадків череп символізує небезпеку, смерть і швидкоплинність життя. Череп і схрещені кістки представляли собою знаменитий піратський символ. Подібну тату часто наносять азартні гравці, зробивши її символом постійного ризику і мінливої удачі!

Також череп символізує гірку правду часу, що руйнує і умертвляє все. У християнстві череп асоціюється з прощенням і жертвою: згідно християнської традиції, Ісус Христос був розп’ятий на місці поховання першої людини – Адама, череп якого був омитий кров’ю Спасителя. Тому на іконах розп’яття череп з кістками зображується під підставою хреста.

У буддизмі череп нагадує про священний характер будь-якого життя. Стародавні кельти вважали череп вмістилищем душі, тому вони з повагою зберігали черепа предків і героїв. Змія, що вилазить з очниці черепа, є символом безсмертя і мудрості. Таке тату означає, що досвід і знання, набуті людиною , продовжують жити і після її смерті.

Американські індіанці і їх своєрідні спадкоємці, американські байкери, бачать в черепі нагадування про швидкоплинність життя і про те, що від життя потрібно встигнути взяти все можливе. У Мексиці символ черепа досить популярний, будучи пов’язаний з уявленнями про переродження і реінкарнацію.

Якщо татуювання черепа робить представник кримінального світу, він хоче показати свою приналежність до злодійського середовища, а також прагнення до влади.

На закінчення можна сказати, що для кожної людини тату із зображенням черепа має свій особистий сенс. Хтось бачить в ньому драматично-філософську істину, що всі ми колись підемо в “світ інший”, а хтось-символ ненависті або загрози.