Що таке Cover up?

Що таке Cover up?Слово cover up (ковер-ап) своє коріння бере з англійської мови. Якщо говорити про татуювання, то воно означає “перекриття старого малюнка новим”. До такого рішення приходять люди, яких не влаштовує їх тату. Це може бути з різних причин — непрофесіоналізм майстра, неякісні матеріали, зміна поглядів, не сподобався малюнок або навіть просто він набрид. Саме для таких випадків cover up — ідеальний варіант! Після цього від старого татуювання не залишиться навіть сліду.

Які ж завдання потрібні від тату майстрів? Чого потрібно від них чекати і вимагати?

1. Майстер зобов’язаний скласти для клієнта унікальний ескіз майбутнього татуювання. При цьому він повинен враховувати всі деталі і особливості тієї тату, яка вже є.

2. Дуже часто стара тату не дає можливості майстру зробити поверх неї малюнок, який хочеться клієнту. Майстер повинен це пояснити клієнту, не обіцяючи нездійсненних малюнків. А клієнту варто прислухатися в цьому до майстра і з розумінням і гнучкістю поставитися до вибору нового ескізу.

3. Майстер, так само як і сам клієнт, повинні враховувати, що наносячи світлу фарбу на вже наявні темні контури і тона, з часом темний колір обов’язково проявиться. Звичайно, відразу може здатися, що це не так і попереднього малюнка зовсім не видно. Але, повірте, з часом Ви переконаєтеся в зворотному. Щоб не виникло такої проблеми, потрібно це враховувати при складанні нового ескізу. Також є варіант перш пройти сеанс видалення тату. Це або прибере не бажаний відрізок татуювання, або освітлить його.

Якщо ви твердо вирішили змінити старе татуювання на нове, Вам необхідно також задуматися над наступними моментами. Перекрити вже наявне татуювання — це дуже складно. Тому в цьому питанні повністю довіртеся майстру! Звичайно ж, Ви маєте право і навіть повинні вказати майстру свої побажання і бачення тату. І вже за цим побажанням, підключаючи свою фантазію і талант, він складе неповторний ескіз, який буде ідеально перекривати Вашу стару тату. Але ні в якому разі не розповідайте майстру, як буде правильно і що де потрібно малювати! Будьте впевнені, досвідчений майстер знає всі тонкощі і нюанси цієї справи. Інакше ви ризикуєте замість красивої нової тату отримати ще одну невдалу. Також будьте готові, що на таку роботу може знадобиться чимало часу і витрат. Але краще вже не поспішати, щоб не шкодувати знову в майбутньому.

І на завершення, найправильніший і не витратний спосіб – спочатку робити якісне і осмислене татуювання. Щоб не помилитися, зверніться до професійних тату майстрів.