Значення татуювання Дарт Вейдер

татуювання Дарт ВейдерТатуювання з персонажами відомих кінофільмів — дуже популярна ідея. Фанати різних кіновсесвітів наносять на шкіру улюблених героїв, тому що відчувають з ними щось спільне, або ж просто їм симпатизують. При цьому кожен такий персонаж матиме свій символізм. Наприклад, дуже цікаве значення татуювання Дарт Вейдер.

Напевно, дуже важко знайти людину, яка не дивилася жодного фільму з саги «Зоряні війни». Цей кіновсесвіт один з найпопулярніших у всьому світі вже кілька десятиліть. Персонажі цих фільмів стали культовими. Кожен з них асоціюється з чимось і щось ототожнює: добро, надію, відвагу, справедливість, внутрішню боротьбу, зло, марнославство і тд..

Значення татуювання Дарт Вейдер-це, перш за все, внутрішня боротьба добра і зла в одній людині. Напевно, немає більш відомого героя з серії фільмів «Зоряні війни». Дарт Вейдер-негативний персонаж, владика сітх, що означає — маг, чаклун, що володіє темною стороною «сили». Він сприяв тиранії і всевладдю, він міг знищувати цілі планети і не мав жалю. Тому, з одного боку, у багатьох людей він асоціюється саме зі злом.

При цьому, упускається найважливіше в образі Дарта-адже він був людиною! Він був добрим, талановитим хлопцем-Енакіном Скайуокером. Більше того — він був джедаєм! А значить в ньому було добро. Тому найголовніше значення символіки цього персонажа — це внутрішня боротьба добра і зла, в межах однієї особистості. Енакін пережив страждання, втратив близьких йому людей, пережив фізичний біль і каліцтво, і страждав від неможливості реалізувати свій потенціал. До того ж, він дуже переживав за своїх близьких і був готовий на все, щоб їх захистити. Все це схилило його до темної сторони, яка відкривала безмежні можливості. Чи зробило це його щасливим? Навряд. Адже якими б поганими не були його вчинки, всередині нього завжди існували протиріччя.

Кожен з нас мільйони разів в житті стикається з символічним вибором між світлою і темною стороною. Кожен з нас вибирає: вчинити по совісті, чи ні, в бажанні досягти своїх цілей. Тому кожному з нас, в тій чи іншій мірі, близький Дарт Вейдер, з його внутрішнім протиріччям.

Таке татуювання дуже універсальне. Його можна зробити абсолютно в будь-якому стилі і розмірі і нанести на будь-яке місце на шкірі. А завдяки абсолютно унікальним масці і плащу, його образ дуже пізнаваний, і його просто неможливо ні з ким сплутати.