Татуювання дерево життя

Як помітили багато професійних тату майстри Києва, такі тату із зображенням дерева зустрічаються досить часто, при чому як серед чоловіків, так і серед жінок. Причиною такого вибору можуть стати любов до навколишнього середовища, турбота про природу, або багато інших більш глибоких значень і навантажень. Адже такий малюнок може нести в собі дуже багато смислів, символів, трактувань. При чому в різних країнах і культурах вони можуть бути зовсім не схожими один з одним і мати безліч нюансів і відмінностей.

Перше, про що можна подумати, перебираючи значення тату дерево, це дерево життя. Мабуть, таке значення є найбільш поширеним. У кельтських міфах дерево вважалося центром всього світу, а в християнстві — символом раю, саду. І там, і там можна зустріти наступні характеристики такого натільної малюнка — це космос, безсмертя, життя людини, світобудову. І символізує воно мудрість і знання, добро, істину.

Також досить-таки часто зустрічається наступний образ такого татуювання — багатство, родючість. Близьким до цього також є і символізм материнства. На думку фахівців, іноді дівчата, які дуже хочуть сім’ю і дітей, набивають такий малюнок собі, з метою привернути плодючість, гармонію і щастя в своє життя.

Також дуже поширеним є символ тату дерева, як сильного оберега. Вважається, що дерево своїми гілками здатне захистити і вберегти свого володаря від багатьох злих сил, проблем, невдач і неприємностей. Якщо зображено дерево з кольором, це може свідчити про бажання володаря тату відродити, перебільшити і примножити свою життєву енергію. Дуже часто квітуче дерево пов’язують з міфологією, райськими деревами.

Також особливу увагу варто приділити і самому вигляду, як зображено дерево на тілі. Наприклад, варіант, коли замість гілок дерева зображені людські руки, що тягнуться вгору, можна сказати, що такий малюнок був узятий з кельтської культури. Це вважається священною рослиною, символізує життя і смерть людини, а також людське буття в цілому. Якщо зображення дерева в ескізі для татуювання виділити орнаментом у кельтському стилі, то можна говорити про символізм духовної і життєвої дороги людини в цьому світі.

Досить популярним є випадок, коли дерево намагаються доповнити іншими елементами. Наприклад, це може бути дракон фенікс. У цьому випадку воно буде нести з собою образ вічності, безсмертного життя. Такий варіант найчастіше зустрічається в китайській міфології і культурі. Якщо до цього зображення додати ще й пташок, ескіз набуває значення свободи. Якщо ж дерево зображено зі змією, то вже може нести сенс смерті.

Також досвідчені майстри звертають увагу і на саму породу дерева, зображеного на тілі людини. Наприклад, дерева жіночого виду, такі як береза, верба можуть бути знаком невинності, чистоти, спокою або ж менш позитивне значення — печаль. Звичайно, такі дерева частіше вибирають дівчата. Але у чоловіків також вони можуть зустрітися. Тату з вербою на чоловічому тілі може говорити про його творчу натуру, цікаве хобі або професію. У давні часи, такий малюнок був знаком співаків і поетів.

Чоловіча порода дерева — це звичайно ж дуб. Він має значення могутності, влади, сили, надійність і стабільність. Це також може свідчити про перевагу патріархату. Досить не однозначний сенс має тату бамбук-молодість і смерть. А японська сакура несе символізм юності, перетворення, оновлення. Не стане подивом, що тату з деревом яблуні може символізувати гріховність і спокусу.